Worki z organzy 35 x 50 cm, kolor złoty, zestaw 5 sztuk
18,79zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


Woreczki jutowe 12x15 cm - białe kropki i rustykalny urok prezentów
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Kalendarz Adwentowy, zestaw 24 szt. Woreczki ze 100% bawełny, 10 x 13 cm + dodatki bożonarodzeniowe
99,99złOriginal price was: 99,99zł.79,99złCurrent price is: 79,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
79,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 szt. Woreczki bawełniane 8 x 10 cm - czerwone
14,49złOriginal price was: 14,49zł.11,59złCurrent price is: 11,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
1,16zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -10%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.28,39złCurrent price is: 28,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,39zł.
5,68zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: WelurKolor: -10%


1 szt. Worek welurowy 45 x 60 cm - srebrny
15,09złOriginal price was: 15,09zł.13,59złCurrent price is: 13,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,59zł.
13,59zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Złote woreczki z organzy 35 x 50 cm - elegancja w dużym formacie
Potrzebujesz opakowania, które robi wrażenie jeszcze zanim zobaczy się zawartość? Złote woreczki z organzy w rozmiarze XL to gotowy przepis na efekt "wow" - zarówno podczas wręczania prezentu, jak i w działaniach promocyjnych Twojej marki. Ten zestaw 5 sztuk to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się elegancja, skala i niezawodność.
Połączenie stylu i funkcjonalności
Woreczki z organzy w wersji premium nie tylko pięknie się mienią, ale też wytrzymują więcej niż klasyczne opakowania jednorazowe. Solidne szycie, miękki ściągacz i dużo przestrzeni wewnątrz - te woreczki pakują więcej, niż się wydaje. Świetne do przechowywania, dekoracji i pakowania prezentów w większym formacie.
Co zmieścisz w środku?
- 1 butelkę wina, prosecco lub kraftowego alkoholu,
- komplet kosmetyków SPA (3-4 produkty pełnowymiarowe),
- tablet lub album ze zdjęciami (do formatu A4),
- zestaw ręczników lub tekstyliów, np. szalik i czapka.
Dla kogo powstały te woreczki z organzy?
- Dla firm - pakowanie upominków świątecznych, VIP boxów i gadżetów promocyjnych,
- Dla sklepów online - wysyłka większych zestawów w pięknym stylu,
- Dla osób prywatnych - eleganckie pakowanie prezentów na święta, jubileusze i wesela.
Wrażenie, które zostaje
Wystarczy jeden dotyk - i wiadomo, że mamy do czynienia z czymś więcej niż zwykłą torebką. Złote woreczki z organzy podkreślają charakter prezentu, dodają blasku oprawie i - co ważne - mogą być wykorzystywane wielokrotnie. To detal, który zostaje z klientem lub gościem na dłużej i buduje rozpoznawalność marki.
Personalizacja? Jesteśmy na to gotowi
Postaw na opakowanie, które mówi samo za siebie. Złote woreczki z organzy można spersonalizować nadrukiem z logo, grafiką świąteczną lub dedykacją. Dział B2B Saketos przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb - od małego MOQ po większe serie brandingowe.
Zamów zestaw XL i daj swoim produktom oprawę na jaką zasługują - z pomocą naszych woreczków z organzy.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 35 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 50 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 44-45 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-3550-GXX-511 |
| EAN | 5903003404910 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Worki z organzy 35 x 50 cm, kolor złoty, zestaw 5 sztuk
Tkanina: Organza, Rozmiar: 35x50 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta