3 szt. Worki z bawełny 30 x 40 cm - biały
18,79zł / op.
1 op. = 3 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Kalendarz Adwentowy, 24 szt. Woreczki bawełniane z numerkami 10 x 13 cm - naturalne
79,99złOriginal price was: 79,99zł.59,99złCurrent price is: 59,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
59,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Kalendarz Adwentowy, zestaw 24 szt. Woreczki ze 100% bawełny, 10 x 13 cm + dodatki bożonarodzeniowe
99,99złOriginal price was: 99,99zł.79,99złCurrent price is: 79,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
79,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - fioletowe ciemne
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Bordowe woreczki z organzy 35 x 50 cm, zestaw 5 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.15,09złCurrent price is: 15,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,09zł.
3,02zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - mix kolorów
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
0,46zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Odkryj piękne, duże worki (30 x 40 cm) z białej bawełny. W tym miejscu kupisz zestaw 3 szt. sakiewek ze sznurkiem w ściągaczu. Wykorzystaj je jako opakowanie produktowe (np. na kosmetyki naturalne, ręcznie robione świece), worek na prezenty lub uniwersalny, materiałowy worek organizer do przechowywania w domu.
Duże, ale o uniwersalnym zastosowaniu worki z eleganckiej bawełny w kolorze białym w rozmiarze 30 x 40 cm. Prezentowany pakiet składa się z 3 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup praktycznych torebek wystarczy Ci na dłużej.
Duże worki z bawełny doskonale sprawdzą się jako oryginalne opakowanie prezentowe! Możesz je także wykorzystać w domu, w szkole czy w podróży - schowaj do nich to, co zechcesz i zawsze będziesz zorganizowany.
Na specjalne życzenie naszych Klientów możemy wykonać woreczki z nadrukiem. Jeśli ta opcja Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami, a my naniesiemy Twoje logo bezpośrednio na materiale.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 35 - 35,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | COT-3040-WTX-011 |
| EAN | 5903003406228 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Worki z bawełny 30 x 40 cm - biały
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 30x40 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta