3 szt. Worki z bawełny 22 x 30 cm - naturalne
12,99zł / op.
1 op. = 3 szt.Skorzystaj z aktualnych okazji
Opis
Odkryj piękne, wielorazowe opakowania z bawełnianej tkaniny! W tym miejscu zamówisz pakiet 3 sztuk worków w kolorze naturalnym.
Wytrzymały i praktyczny woreczek bawełniany o wymiarach 22 x 30 cm, ściągany naturalnym sznurkiem.
Bawełna jest klasyczną tkaniną, która zawsze prezentuje się elegancko, a w dodatku wyróżnia się trwałością wykonania. Worki z bawełny są uniwersalne, dlatego doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.
Możesz wykorzystać je w domu - doskonale pomagają w organizacji kosmetyków, ubrań lub innych przedmiotów. Nasi Klienci przechowują w torebeczkach również produkty spożywcze - pieczywo, mąki, grzyby. Jeśli szukasz eleganckiego opakowania na upominek dla bliskiej osoby lub dla partnera biznesowego, wybierz materiałowe bawełniane worki, które zawsze doskonale się prezentują.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 24 - 24,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | COT-2230-NAT-001 |
| EAN | 5903003406082 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
3 szt. Worki z bawełny 22 x 30 cm - naturalne
COT-2230-NAT-001Najczęściej zadawane pytania
Jakie są wymiary worków bawełnianych?
Jakie zastosowania mają worki bawełniane?
Czy mogę spersonalizować te worki?
Czy worki bawełniane są ekologiczne?
Jakie są główne zalety worków bawełnianych?
Jak dbać o worki bawełniane?
Czy worki bawełniane są dostępne w innych kolorach?
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.




























Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta