3 szt. Worki z bawełny 22 x 30 cm - naturalne
12,99zł / op.
1 op. = 3 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - mi x kolorów
13,49złOriginal price was: 13,49zł.10,79złCurrent price is: 10,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,79zł.
2,16zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: WelurKolor: -15%


1 szt. Worek welurowy 40 x 55 cm - biały
13,69złOriginal price was: 13,69zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
11,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Turkusowe woreczki bawełniane 9 x 12 cm - na upominki
15,49złOriginal price was: 15,49zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
1,17zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 10x13 cm - 10 szt - z haftem lawendy i rustykalnym urokiem
53,49złOriginal price was: 53,49zł.42,79złCurrent price is: 42,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
4,28zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor: Bestseller-15%


Mini woreczki z organzy 5 x 7 cm, białe - zestaw 25 sztuk
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,79złCurrent price is: 9,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,79zł.
0,39zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Odkryj piękne, wielorazowe opakowania z bawełnianej tkaniny! W tym miejscu zamówisz pakiet 3 sztuk worków w kolorze naturalnym.
Wytrzymały i praktyczny woreczek bawełniany o wymiarach 22 x 30 cm, ściągany naturalnym sznurkiem.
Bawełna jest klasyczną tkaniną, która zawsze prezentuje się elegancko, a w dodatku wyróżnia się trwałością wykonania. Worki z bawełny są uniwersalne, dlatego doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.
Możesz wykorzystać je w domu - doskonale pomagają w organizacji kosmetyków, ubrań lub innych przedmiotów. Nasi Klienci przechowują w torebeczkach również produkty spożywcze - pieczywo, mąki, grzyby. Jeśli szukasz eleganckiego opakowania na upominek dla bliskiej osoby lub dla partnera biznesowego, wybierz materiałowe bawełniane worki, które zawsze doskonale się prezentują.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 24 - 24,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | COT-2230-NAT-001 |
| EAN | 5903003406082 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Worki z bawełny 22 x 30 cm - naturalne
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 22x30 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
3 szt. Worki z bawełny 22 x 30 cm - naturalne
COT-2230-NAT-001Najczęściej zadawane pytania
Jakie są wymiary worków bawełnianych?
Jakie zastosowania mają worki bawełniane?
Czy mogę spersonalizować te worki?
Czy worki bawełniane są ekologiczne?
Jakie są główne zalety worków bawełnianych?
Jak dbać o worki bawełniane?
Czy worki bawełniane są dostępne w innych kolorach?
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta