10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - brązowe
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.Skorzystaj z aktualnych okazji
Opis
Praktyczny pakiet uniwersalnych 10 woreczków z organzy średniej wielkości w kolorze brązowym o wymiarach 15 cm x 20 cm.
Ta uniwersalna kolekcja jest idealnym dodatkiem do każdego domu - woreczki z organzy można stosować na bardzo wiele sposobów, zaś ilość sztuk w pakiecie wystarcza na długi czas. Woreczki czynią segregowanie przedmiotów dużo łatwiejszym, a to wcale nie koniec ich zastosowań.
Można bowiem korzystać z nich także podczas różnych uroczystości - świetnie posłużą zarówno jako opakowanie na rodzinny upominek, jak i na oficjalne, firmowe prezenty i gadżety. Organza to bardzo subtelny materiał, który sprawdzi się przy każdej okazji - to po prostu sprytny pomysł o dziesiątkach zastosowań. Możemy również wykonać nadruk, dodając Twoje logo bezpośrednio na woreczek - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Brązowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15 - 15.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1520-LBR-311 |
| EAN | 5903003410942 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.

























Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta