10 szt. Woreczki bawełniane 11 x 20 cm - czarne
22,29zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


Woreczki jutowe 12x15 cm - białe kropki i rustykalny urok prezentów
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


Haftowane woreczki a la lniane 9 x 12 cm na pachnące upominki, zestaw 10 szt.
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
3,60zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - białe z nadrukiem lawenda
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: WelurKolor: -20%


10 szt. Woreczki welurowe 8 x 10 cm - czarne - serce
20,99złOriginal price was: 20,99zł.16,79złCurrent price is: 16,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
1,68zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 szt. Woreczki bawełniane 8 x 10 cm - czerwone
14,49złOriginal price was: 14,49zł.11,59złCurrent price is: 11,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
1,16zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zastanawiasz się, do czego wykorzystać czarne woreczki bawełniane? Ten zestaw małych woreczków z czarnej bawełny pozwoli Ci ładnie zapakować upominki, ale możesz wykorzystać go również do stworzenia domowych dekoracji lub jako opakowanie produktowe (na biżuterię, kosmetyki, woreczek na ręcznie robione świece zapachowe).
Niewielkie, ale o uniwersalnym zastosowaniu woreczki z eleganckiej bawełny w kolorze czarnym w rozmiarze 11 x 20 cm. Prezentowany pakiet składa się z 10 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup praktycznych torebek wystarczy Ci na dłużej.
Małe woreczki z bawełny doskonale sprawdzą się jako oryginalne opakowanie prezentowe! Możesz je także wykorzystać w domu, w szkole czy w podróży - schowaj do nich to, co zechcesz i zawsze będziesz zorganizowany.
Na specjalne życzenie naszych Klientów możemy wykonać woreczki z nadrukiem. Jeśli ta opcja Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami, a my naniesiemy Twoje logo bezpośrednio na materiale.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 11 cm |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 16 - 16,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | COT-1120-BKX-001 |
| EAN | 5903003409724 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki bawełniane 11 x 20 cm - czarne
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 11x20 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta