1 szt. Worek bawełniany 50 x 65 cm - naturalny
18,19zł / op.
1 op. = 1 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12 cmTkanina: SatynaKolor: -20%


10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - Boże Narodzenie - Lizak
39,99złOriginal price was: 39,99zł.31,99złCurrent price is: 31,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 6 x 8 cm - mix kolorów
13,99złOriginal price was: 13,99zł.11,19złCurrent price is: 11,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
1,12zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - fuksja
11,99złOriginal price was: 11,99zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniano-organzowe 10x13 cm - 5 szt - lawendowa elegancja z haftem
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
7,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Przedstawiamy wysokiej jakości eko worki bawełniane o wymiarach 50 x 65 cm. W tym miejscu zamówisz 1 szt. worka, którego uszyliśmy ze 100% bawełny w kolorze naturalnym. Worek posiada podwójny sznurek znajdujący się w ściągaczu, co pozwala na jego łatwe i wygodne zamykanie.
Te worki są produktem w całości stworzonym w Polsce z tkaniny bawełnianej o wysokiej jakości i gramaturze 240g/m2.
Te worki z naturalnej tkaniny są bardzo uniwersalne i mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Mogą być wykorzystywane jako eko worki zakupowe zero waste, ale także jako organizery na różnego rodzaju przedmioty, takie jak bielizna i zabawki. Są one nie tylko praktyczne, ale również estetyczne i mogą stać się elementem dekoracyjnym w domu.
Oprócz standardowej oferty, naszym klientom oferujemy także możliwość personalizacji worków. Dzięki tej możliwości na swoich bawełnianych workach możesz umieścić dowolny nadruk - napis, grafikę lub zdjęcie.
To doskonała oferta dla firm, które chcą stworzyć eko opakowania dopasowane do brandingu swojej marki. Nasi klienci, którzy stawiają na zrównoważony rozwój wykorzystują swoje torby ekologiczne i worki bawełniane z logo firmy m.in. w roli opakowań produktowych lub jako niebanalną alternatywę dla standardowych opakowań na prezenty biznesowe.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 50 cm |
| Wysokość * | 65 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 60 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | COTPL-5065-NAT-001 |
| EAN | 5903003410836 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Worek bawełniany 50 x 65 cm - naturalny
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 50x65 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta