10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - niebieskie
15,99zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: WelurKolor:


Czarne woreczki welurowe 13 x 18 cm, 10 szt. - na upominki
23,99zł / op.
1 op. = 10 szt.2,40 zł / szt.2,40zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - różowe
15,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,60 zł / szt.1,60zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 8 x 10 cm - fioletowe jasne
12,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,26 zł / szt.1,26zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: Bestseller


A'la lniane woreczki 15 x 20 cm, kolor naturalny, 5 szt. w opakowaniu
11,59zł / op.
1 op. = 5 szt.2,32 zł / szt.2,32zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: Bestseller


À la lniane woreczki 9 x 12 cm, 10 szt., kolor naturalny, imitacja lnu
13,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,40 zł / szt.1,40zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zbiór 10 sztuk średnich worków z organzy w rozmiarze 22 cm x 30 cm, których niebieski kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie worków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka. Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - worki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 23.5 - 25.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-2230-BLX-231 |
| EAN | 5902565681920 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - niebieskie
Tkanina: Organza, Rozmiar: 22x30 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta