25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - czerwone
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor: Bestseller-15%


Mini woreczki z organzy 5 x 7 cm, białe - zestaw 25 sztuk
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,79złCurrent price is: 9,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,79zł.
0,39zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - różowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
0,36zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - mix kolorów
15,29złOriginal price was: 15,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
0,49zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 50x70 cmTkanina: JutaKolor: -30%


Worek jutowy, duży 50x70 cm - naturalny kolor w dekoracyjne, złote kropki, na prezenty
38,49złOriginal price was: 38,49zł.26,99złCurrent price is: 26,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
26,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


10 Woreczków z organzy 13 x 27 cm - zestaw mix
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 6 cm x 8 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze czerwonym, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty.
Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować. Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania.
Woreczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet.
Saszetki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Woreczki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 6 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 8 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 5 - 6 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0608-RED-011 |
| EAN | 5902565680374 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - czerwone
Tkanina: Organza, Rozmiar: 6x8 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta