Woreczki z organzy 6 x 8 cm na drobne upominki z lawendą - 25 szt.
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Ciemnofioletowe woreczki z organzy 9 x 12 cm z prowansalskim motywem lawendy - 10 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


10 szt. Woreczki à la lniane 9 x 12 cm - naturalne z nadrukiem thank you
29,99złOriginal price was: 29,99zł.23,99złCurrent price is: 23,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,99zł.
2,40zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - mix kolorów
24,59złOriginal price was: 24,59zł.19,69złCurrent price is: 19,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,69zł.
1,97zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 10x13 cm - 10 szt - z haftem lawendy i rustykalnym urokiem
53,49złOriginal price was: 53,49zł.42,79złCurrent price is: 42,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
4,28zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Turkusowe woreczki bawełniane 9 x 12 cm - na upominki
15,49złOriginal price was: 15,49zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
1,17zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zestaw niedużych woreczków z organzy o wymiarach 6 cm x 8 cm w kolorze białym. Ten praktyczny pakiet zawiera w sobie 25 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup wystarczy na dłuższy czas.
Woreczki z organzy (określane również jako sakiewki z organzy) to doskonały sposób na zapakowanie zarówno niewielkich przedmiotów, jak i licznych bibelotów. Solidna struktura organzy gwarantuje bezpieczne przechowywanie, zaś jej przezroczystość sprawia, że nie będzie konieczne wielominutowe szukanie konkretnej paczki - zamiast tego spakowane przedmioty będą widoczne już na pierwszy rzut oka!
Te niewielkie woreczki z organzy są wielofunkcyjne: doskonale sprawdzą się nie tylko jako przechowalnia małych przedmiotów, ale również źródło przyjemnych zapachów - można w nich schować np. suszone kwiaty czy specjalne kulki zapachowe, a także wiele innych rzeczy!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 6 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 8 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 5 - 6 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0608-WTX-361 |
| EAN | 5902565680398 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Woreczki z organzy 6 x 8 cm na drobne upominki z lawendą - 25 szt.
Tkanina: Organza, Rozmiar: 6x8 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta