25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - niebieskie
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Kalendarz Adwentowy, zestaw 24 szt. Woreczki ze 100% bawełny, 10 x 13 cm + dodatki bożonarodzeniowe
99,99złOriginal price was: 99,99zł.79,99złCurrent price is: 79,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
79,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - czerwone
15,99złOriginal price was: 15,99zł.12,79złCurrent price is: 12,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
2,56zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 12 x 15 cm - turkusowe
22,49złOriginal price was: 22,49zł.16,89złCurrent price is: 16,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
1,69zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - białe z nadrukiem lawenda
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 11 x 14 cm - czerwone
18,49złOriginal price was: 18,49zł.13,89złCurrent price is: 13,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
1,39zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Praktyczny pakiet małych woreczków z organzy w kolorze niebieskim. Wymiary pojedynczego woreczka to 5 cm x 7 cm, zaś cały zestaw składa się z 25 sztuk. Taka ilość gwarantuje, że uda się w nich przechować każdą kolekcję.
Organza jest klasycznym materiałem wywodzącym się z azjatyckiego regionu Turkiestanu. Jest bardzo solidna, a także subtelna w dotyku i elegancka z wyglądu, dzięki czemu bardzo ładnie się prezentuje i aż zachęca do wzięcia jej w ręce.
Te wszystkie cechy sprawiają, że te małe sakiewki z organzy wręcz perfekcyjnie sprawdzają się jako sposób na przechowywanie różnych przedmiotów (biżuterii, mydełek, świeczek, a nawet większych ziaren), oraz sposób na opakowanie drobnego upominku: flakoniku perfum, materiałów zapachowych (np. lawendy) czy różnych słodkości, jak cukierki i migdały.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 5 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 7 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 4.5 - 5.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0507-BLX-231 |
| EAN | 5902565682408 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - niebieskie
Tkanina: Organza, Rozmiar: 5x7 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta