25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - niebieskie
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 8 x 10 cm - mix kolorów
14,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,46 zł / szt.1,46zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - Boże Narodzenie / 8
17,49zł / op.
1 op. = 10 szt.1,75 zł / szt.1,75zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - czerwone
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.0,46 zł / szt.0,46zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: JutaKolor:


Woreczki jutowe 6 x 8 cm, 10 szt. - kolor naturalny
11,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,20 zł / szt.1,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: OrganzaKolor:


Worki na prezent z organzy 30 x 40 cm - 3 szt - bożonarodzeniowe opakowania
29,99zł / op.
1 op. = 3 szt.10,00 zł / szt.10,00zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
Praktyczny pakiet małych woreczków z organzy w kolorze niebieskim. Wymiary pojedynczego woreczka to 5 cm x 7 cm, zaś cały zestaw składa się z 25 sztuk. Taka ilość gwarantuje, że uda się w nich przechować każdą kolekcję.
Organza jest klasycznym materiałem wywodzącym się z azjatyckiego regionu Turkiestanu. Jest bardzo solidna, a także subtelna w dotyku i elegancka z wyglądu, dzięki czemu bardzo ładnie się prezentuje i aż zachęca do wzięcia jej w ręce.
Te wszystkie cechy sprawiają, że te małe sakiewki z organzy wręcz perfekcyjnie sprawdzają się jako sposób na przechowywanie różnych przedmiotów (biżuterii, mydełek, świeczek, a nawet większych ziaren), oraz sposób na opakowanie drobnego upominku: flakoniku perfum, materiałów zapachowych (np. lawendy) czy różnych słodkości, jak cukierki i migdały.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 5 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 7 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 4.5 - 5.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0507-BLX-231 |
| EAN | 5902565682408 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - niebieskie
Tkanina: Organza, Rozmiar: 5x7 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta