25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - ecru
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


10 szt. Woreczki z organzy 16 x 37 cm - mix kolorów
20,79złOriginal price was: 20,79zł.15,59złCurrent price is: 15,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,59zł.
1,56zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 12 x 15 cm - turkusowe
22,49złOriginal price was: 22,49zł.16,89złCurrent price is: 16,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
1,69zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: LenKolor: -20%


1 szt. Worek lniany naturalny 45 x 60 cm
40,49złOriginal price was: 40,49zł.32,39złCurrent price is: 32,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,39zł.
32,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 3 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 7 x 3 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12 cmTkanina: SatynaKolor: -20%


10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - Boże Narodzenie - Lizak
39,99złOriginal price was: 39,99zł.31,99złCurrent price is: 31,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zestaw niedużych woreczków z organzy o wymiarach 5 cm x 7 cm w kolorze ecru. Ten praktyczny pakiet zawiera w sobie 25 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup wystarczy na dłuższy czas.
Woreczki z organzy (określane również jako sakiewki z organzy) to doskonały sposób na zapakowanie zarówno niewielkich przedmiotów, jak i licznych bibelotów. Solidna struktura organzy gwarantuje bezpieczne przechowywanie, zaś jej przezroczystość sprawia, że nie będzie konieczne wielominutowe szukanie konkretnej paczki - zamiast tego spakowane przedmioty będą widoczne już na pierwszy rzut oka!
Te niewielkie woreczki z organzy są wielofunkcyjne: doskonale sprawdzą się nie tylko jako przechowalnia małych przedmiotów, ale również źródło przyjemnych zapachów - można w nich schować np. suszone kwiaty czy specjalne kulki zapachowe, a także wiele innych rzeczy!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Ecru |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 5 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 7 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 4.5 - 5.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0507-IVX-451 |
| EAN | 5902565680244 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - ecru
Tkanina: Organza, Rozmiar: 5x7 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta