5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - srebrne
11,49zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek jutowy 30 x 40 cm - Boże Narodzenie - Jeleń
17,79zł / op.
1 op. = 1 szt.17,79 zł / szt.17,79zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: BawełnaKolor:


Duży worek bawełniany 30 x 40 cm naturalny - 1 szt.
8,99zł / op.
1 op. = 1 szt.8,99 zł / szt.8,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 50x65 cmTkanina: WelurKolor:


1 szt. Worek welurowy 50 x 65 cm - biały
18,19zł / op.
1 op. = 1 szt.18,19 zł / szt.18,19zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 10 x 13 cm - brązowe jasne
15,79zł / op.
1 op. = 10 szt.1,58 zł / szt.1,58zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: OrganzaKolor:


5 szt. Worki z organzy 40 x 55 cm - błękitne
21,49zł / op.
1 op. = 5 szt.4,30 zł / szt.4,30zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Pakiet 5 sztuk dużych woreczków z organzy o wymiarach 26 cm x 35 cm w kolorze srebrnym.
Duży rozmiar tego praktycznego zestawu gwarantuje możliwość zapakowania bardzo wielu przedmiotów niezależnie od ich wielkości, dzięki czemu te niemałe woreczki z organzy są bardzo praktyczne: mogą posłużyć jako opakowanie jednego dużego prezentu (np. butelki dobrego alkoholu dla osoby dorosłej) lub wielu mniejszych, składających się np. na worek obfitości z mnóstwem różnych smakołyków dla dziecka.
Jeśli poszukujesz uniwersalnego sposobu na pakowanie, to duże woreczki z organzy są perfekcyjnym rozwiązaniem - oferują dużo przestrzeni i jednocześnie bardzo elegancko się prezentują. To praktyczne opakowanie, które dopasuje się do każdego rodzaju zawartości.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 29 - 30 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-2635-SXX-211 |
| EAN | 5902565682095 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - srebrne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 26x35 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta