10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - niebieskie
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: WelurKolor:


1 szt. Woreczek welurowy 16 x 37 cm - biały
4,99zł / op.
1 op. = 1 szt.4,99 zł / szt.4,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: Bestseller


1 szt. Woreczek à la lniany 16 x 37 cm - naturalny
3,99zł / op.
1 op. = 1 szt.3,99 zł / szt.3,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek jutowy z nadrukiem 30 x 40 cm - naturalny / gwiazdki
14,99zł / op.
1 op. = 1 szt.14,99 zł / szt.14,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: WelurKolor:


5 szt. Worki welurowe 22 x 30 cm - czarne / 2
33,99zł / op.
1 op. = 5 szt.6,80 zł / szt.6,80zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: BawełnaKolor:


3 szt. Worki z bawełny 30 x 40 cm - czerwone
18,79zł / op.
1 op. = 3 szt.6,26 zł / szt.6,26zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Uniwersalny pakiet średnich woreczków z organzy w kolorze niebieskim o rozmiarze 18 cm x 24 cm to doskonały sposób na uniwersalne wyposażenie dodatkowe domu - zestaw zawiera aż 10 sztuk, dlatego zakup będzie służył Ci przez dłuższy czas zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował dodatkowego miejsca na rzeczy.
Woreczki z organzy pomogą w eleganckim zapakowaniu prezentów czy upominków, takich jak słodycze, kosmetyki i perfumy, uporządkują również wszelkie bibeloty, takie jak nici i guziki, nie pozwolą również na pogubienie Twojej cennej biżuterii - krótko mówiąc, okażą się one przydatne w każdym domu i w każdym miejscu, a ich zastosowanie jest ograniczone jedynie przez Twoją wyobraźnię!
Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 18.5 - 19.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1824-BLX-231 |
| EAN | 5902565681838 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - niebieskie
Tkanina: Organza, Rozmiar: 18x24 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta