10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - ecru
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: LenKolor:


3 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 18 x 24 cm
30,99zł / op.
1 op. = 3 szt.10,33 zł / szt.10,33zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 15x33 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 15 x 33 cm - srebrne
16,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,70 zł / szt.1,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: Bestseller


10 szt. Woreczki à la lniane 11 x 14 cm - naturalne
15,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,60 zł / szt.1,60zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12 cmTkanina: SatynaKolor:


10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - Boże Narodzenie - Lizak
39,99zł / op.
1 op. = 10 szt.4,00 zł / szt.4,00zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zbiór 10 sztuk średnich woreczków z organzy w rozmiarze 18 cm x 24 cm, których ecru kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka.
Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - woreczki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Ecru |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 18.5 - 19.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1824-IVX-451 |
| EAN | 5902565681869 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - ecru
Tkanina: Organza, Rozmiar: 18x24 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta