10 szt. Woreczki z organzy 16 x 22 cm - białe
10,49zł / op.
1 op. = 10 szt.Skorzystaj z aktualnych okazji
Opis
Uniwersalny pakiet średnich woreczków z organzy w kolorze białym o rozmiarze 16 cm x 22 cm to doskonały sposób na uniwersalne wyposażenie dodatkowe domu - zestaw zawiera aż 10 sztuk, dlatego zakup będzie służył Ci przez dłuższy czas zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował dodatkowego miejsca na rzeczy.
Woreczki z organzy pomogą w eleganckim zapakowaniu prezentów czy upominków, takich jak słodycze, kosmetyki i perfumy, uporządkują również wszelkie bibeloty, takie jak nici i guziki, nie pozwolą również na pogubienie Twojej cennej biżuterii - krótko mówiąc, okażą się one przydatne w każdym domu i w każdym miejscu, a ich zastosowanie jest ograniczone jedynie przez Twoją wyobraźnię!
Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 16 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 22 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15 - 15.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1622-WTX-001 |
| EAN | 5902565689070 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.


























Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta