Złote woreczki z organzy 15 x 33 cm - zestaw 10 sztuk
16,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x5 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 10 x 5 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - mix kolorów
15,29złOriginal price was: 15,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
0,49zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - zielone
11,99złOriginal price was: 11,99zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm na lawendowe upominki z nadrukiem Lavande de Provence - 10 szt.
30,99złOriginal price was: 30,99zł.24,80złCurrent price is: 24,80zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
2,48zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -15%


5 x różowe woreczki jutowe 15 x 20 cm - delikatność i siła w jednym
12,99złOriginal price was: 12,99zł.11,09złCurrent price is: 11,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
2,22zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Złote woreczki z organzy 15 x 33 cm - luksusowa oprawa dla butelek wina i szampana
Zadbaj o to, aby butelka wina lub szampana prezentowała się zjawiskowo dzięki naszemu zestawowi 10 złotych woreczków z organzy 15 x 33 cm. To opakowanie, które samo w sobie stanowi obietnicę luksusu i celebracji. Złota tkanina sprawia, że nawet zwykła butelka nabiera królewskiego charakteru. To idealny wybór na wyjątkowe chwile
Złota organza - synonim prestiżu
Nasze woreczki z organzy wykonane są z wysokiej jakości tkaniny, która charakteryzuje się subtelnym blaskiem. Złoty kolor jest nasycony i elegancki, a półprzezroczysta struktura materiału dodaje opakowaniu lekkości. Mimo swojej delikatności, organza jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia, dzięki czemu Twoje prezenty będą zawsze bezpieczne. To opakowanie wielokrotnego użytku, które świadczy o dobrym guście.
Dlaczego warto wybrać złote woreczki z organzy na butelki?
Złote woreczki z organzy to najlepszy wybór, gdy chcesz zamienić butelkę wina lub szampana w prawdziwie królewski prezent. Ich luksusowy i elegancki kolor symbolizują celebrację i prestiż, idealnie pasując do najważniejszych okazji, takich jak wesela, jubileusze czy wręczanie nagród. Są trwałe, wielorazowe i znacznie bardziej eleganckie niż standardowe torebki papierowe.
Złoty woreczek z Twoim logo - oferta dla firm
Chcesz, aby Twoja marka była kojarzona z najwyższą jakością i luksusem? Zamów złote woreczki z organzy z nadrukiem. Czarne, eleganckie logo będzie wyglądało na złotym tle niezwykle profesjonalnie. Oferujemy personalizowane woreczki już od 100 sztuk. To idealne rozwiązanie dla hoteli, restauracji i firm, które wręczają upominki świąteczne lub gratulacyjne.
Zamień butelkę wina w królewski podarunek. Wybierz złote woreczki i celebruj wyjątkowe chwile. Skontaktuj się z nami, aby omówić zamówienie B2B.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 33 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 25.5 - 26 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1533-GXX-511 |
| EAN | 5902565681722 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Złote woreczki z organzy 15 x 33 cm - zestaw 10 sztuk
Tkanina: Organza, Rozmiar: 15x33 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Złote woreczki z organzy 15 x 33 cm - zestaw 10 sztuk
ORB-1533-GXX-511Najczęściej zadawane pytania
Czy złota tkanina bardzo prześwituje?
Czy mogę zamówić tylko jedną sztukę?
Jaki jest czas realizacji zamówienia z nadrukiem?
Czy woreczki nadają się na prezenty firmowe?
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta