10 szt. Woreczki z organzy 15 x 33 cm - czarne
16,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: WelurKolor: -15%


1 szt. Worek welurowy 40 x 55 cm - biały
13,69złOriginal price was: 13,69zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
11,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: LenKolor: -15%


5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 12 x 15 cm
33,99złOriginal price was: 33,99zł.28,89złCurrent price is: 28,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
5,78zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -12%


À la lniane woreczki 10 x 13 cm, różowe z nadrukiem kwiatowym - 5 szt.
7,79złOriginal price was: 7,79zł.6,89złCurrent price is: 6,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
1,38zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 3 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 7 x 3 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor: -30%


5 szt. Worki z organzy 35 x 50 cm - mix kolorów
20,79złOriginal price was: 20,79zł.14,59złCurrent price is: 14,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,59zł.
2,92zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Uniwersalny pakiet średnich woreczków z organzy w kolorze czarnym o rozmiarze 15 cm x 33 cm to doskonały sposób na uniwersalne wyposażenie dodatkowe domu - zestaw zawiera aż 10 sztuk, dlatego zakup będzie służył Ci przez dłuższy czas zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował dodatkowego miejsca na rzeczy.
Woreczki z organzy pomogą w eleganckim zapakowaniu prezentów czy upominków, takich jak słodycze, kosmetyki i perfumy, uporządkują również wszelkie bibeloty, takie jak nici i guziki, nie pozwolą również na pogubienie Twojej cennej biżuterii - krótko mówiąc, okażą się one przydatne w każdym domu i w każdym miejscu, a ich zastosowanie jest ograniczone jedynie przez Twoją wyobraźnię!
Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Wysokość * | 33 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 25.5 - 26 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1533-BKX-271 |
| EAN | 5902565681715 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z organzy 15 x 33 cm - czarne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 15x33 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta