10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - pomarańczowe
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - złote
13,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,54 zł / szt.0,54zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - Boże Narodzenie
18,79zł / op.
1 op. = 10 szt.1,88 zł / szt.1,88zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


Woreczki à la lniane z haftem lawendy 10x13 cm - 10 szt - elegancki akcent w prowansalskim stylu
47,99zł / op.
1 op. = 10 szt.4,80 zł / szt.4,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


À la lniane woreczki 10 x 13 cm, różowe z nadrukiem kwiatowym - 5 szt.
7,79zł / op.
1 op. = 5 szt.1,56 zł / szt.1,56zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: WelurKolor:


10 szt. Woreczki welurowe 12 x 15 cm - czarne
19,99zł / op.
1 op. = 10 szt.2,00 zł / szt.2,00zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Praktyczny pakiet małych woreczków z organzy w kolorze pomarańczowym. Wymiary pojedynczego woreczka to 15 x 20 cm, zaś cały zestaw składa się z 10 sztuk. Taka ilość gwarantuje, że uda się w nich przechować każdą kolekcję. Organza jest klasycznym materiałem wywodzącym się z azjatyckiego regionu Turkiestanu. Jest bardzo solidna, a także subtelna w dotyku i elegancka z wyglądu, dzięki czemu bardzo ładnie się prezentuje i aż zachęca do wzięcia jej w ręce.
Te wszystkie cechy sprawiają, że te małe sakiewki z organzy wręcz perfekcyjnie sprawdzają się jako sposób na przechowywanie różnych przedmiotów (biżuterii, mydełek, świeczek, a nawet większych ziaren), oraz sposób na opakowanie drobnego upominku: flakoniku perfum, materiałów zapachowych (np. lawendy) czy różnych słodkości, jak cukierki i migdały.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15 - 15.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1520-ORX-321 |
| EAN | 5902565683832 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - pomarańczowe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 15x20 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta