25 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - złote
17,59zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: SatynaKolor:


3 szt. Worki satynowe 26 x 35 cm - białe
9,99zł / op.
1 op. = 3 szt.3,33 zł / szt.3,33zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek jutowy z nadrukiem 30 x 40 cm - czerwony / choinka
16,39zł / op.
1 op. = 1 szt.16,39 zł / szt.16,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 10 x 13 cm - brązowe jasne
15,79zł / op.
1 op. = 10 szt.1,58 zł / szt.1,58zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 50x65 cmTkanina: OrganzaKolor:


3 x Duże worki z organzy 50 x 65 cm - opakowanie na prezenty i produkty
19,49zł / op.
1 op. = 3 szt.6,50 zł / szt.6,50zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - czerwone
16,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,66 zł / szt.0,66zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Zestaw niewielkich, ale bardzo praktycznych woreczków z tkaniny organza, określanych również jako torebki szyfonowe. Oferowana całość dotyczy zestawu 25 sztuk w srebrnym kolorze, zaś wymiary pojedynczego woreczka wynoszą 10 cm x 13 cm.
Organza to półprzezroczysta tkanina o bardzo zwiewnej strukturze, która nie tylko elegancko się prezentuje, ale również jest wbrew pozorom bardzo solidna. Woreczki wykonane z organzy są zatem praktycznym sposobem na przechowywanie niewielkich przedmiotów przez długi czas.
Ten zestaw jest perfekcyjnym wyborem, jeśli szukamy sposobu na składowanie dużej ilości małych rzeczy, jak np. monety czy guziki - woreczki z organzy o wymiarach 10 cm x 13 cm doskonale podołają takiemu zadaniu, zaś wkładając do środka przyjemne aromaty można stworzyć oryginalne woreczki zapachowe lub pachnące woreczki do szafy.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki, Wielkanoc |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10.5 - 11 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-1215-GXX-511 |
| EAN | 5902565681258 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - złote
Tkanina: Organza, Rozmiar: 12x15 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.

















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta