25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - ecru
16,59zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - oliwkowe
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,19złCurrent price is: 9,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
0,37zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -20%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.25,19złCurrent price is: 25,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
5,04zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


10 szt. Woreczki z organzy 16 x 37 cm - mix kolorów
20,79złOriginal price was: 20,79zł.15,59złCurrent price is: 15,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,59zł.
1,56zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 3 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 7 x 3 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Turkusowe woreczki bawełniane 11 x 14 cm, 10 szt., na prezenty
18,49złOriginal price was: 18,49zł.13,89złCurrent price is: 13,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
1,39zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 11 cm x 14 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze ecru, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania. Woreczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet.
Saszetki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Woreczki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Ecru |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 11 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 14 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10 - 10,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-1114-IVX-451 |
| EAN | 5902565681074 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - ecru
Tkanina: Organza, Rozmiar: 11x14 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta