25 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm - żółte
14,79zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6,5x9 cm Kolor:


24 szt. Numery samoprzylepne 1-24 - białe MIX
13,99zł / op.
1 op. = 24 szt.0,58 zł / szt.0,58zł / szt.1 op. = 24 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - zielone
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,16 zł / szt.1,16zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor:


5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - mix kolorów
14,99zł / op.
1 op. = 5 szt.3,00 zł / szt.3,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: LenKolor:


5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 12 x 15 cm
33,99zł / op.
1 op. = 5 szt.6,80 zł / szt.6,80zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Woreczek jutowy 13 x 18 cm - Boże Narodzenie + drewniana bombka z rogami
25,99zł / op.
1 op. = 1 szt.25,99 zł / szt.25,99zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Prezentujemy kolekcję niedużych (10 cm x 13 cm) woreczków z organzy w kolorze żółtym. Pakiet składa się z 25 sztuk, a można je wykorzystać na sto różnych sposobów. Możemy także wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Te praktyczne woreczki świetnie sprawdzą się jako metoda przechowywania niewielkich przedmiotów: mogą to być kolekcjonerskie monety, przybory do szycia, niewielkie gadżety reklamowe i firmowe, biżuteria, słodycze, a nawet płatki kwiatów (np. lawendy) - możliwości ogranicza jedynie przez naszą wyobraźnię!
Organza jest materiałem bardzo zwiewnym i eleganckim, co czyni ją doskonałym sposobem na spakowanie drobnego upominku dla bliskiej osoby - zaś prezentowany pakiet 25 sztuk pozwoli na obdarowanie nimi całej rodziny.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-1013-YXX-341 |
| EAN | 5902565682651 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm - żółte
Tkanina: Organza, Rozmiar: 10x13 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta