25 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm - błękitne
14,79zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: OrganzaKolor:


1 szt. Worek Halloween (nr 1) z organzy 40 x 55 cm - czarny
17,89zł / op.
1 op. = 1 szt.17,89 zł / szt.17,89zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: Bestseller


Worek a'la lniany 30 x 40 cm - 1 szt. w kolorze naturalnym
6,99zł / op.
1 op. = 1 szt.6,99 zł / szt.6,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: MetalicznyKolor:


10 x złote metaliczne woreczki 8 x 10 cm - dekoracyjne woreczki do pakowania
6,59zł / op.
1 op. = 10 szt.0,66 zł / szt.0,66zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor:


Worki z organzy 35 x 50 cm, kolor złoty, zestaw 5 sztuk
18,79zł / op.
1 op. = 5 szt.3,76 zł / szt.3,76zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 13 x 18 cm - żółte
19,99zł / op.
1 op. = 25 szt.0,80 zł / szt.0,80zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 10 cm x 13 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze błękitnym, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania.
Woreczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet.
Woreczki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Woreczki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Błękitny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-1013-LBL-371 |
| EAN | 5902565680947 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm - błękitne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 10x13 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta