10 szt. Woreczki welurowe 12 x 15 cm - białe
19,99zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 szt. Woreczki jutowe 18 x 24 cm - mix kolorów
17,79złOriginal price was: 17,79zł.14,29złCurrent price is: 14,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,29zł.
2,86zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 50x70 cmTkanina: JutaKolor: -30%


Worek jutowy, duży 50x70 cm - naturalny kolor w dekoracyjne, złote kropki, na prezenty
38,49złOriginal price was: 38,49zł.26,99złCurrent price is: 26,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
26,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -20%


Woreczki jutopodobne 15x20 cm - w złote kropki, rustykalna oprawa prezentu
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


10 Woreczków z organzy 13 x 27 cm - zestaw mix
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -25%


Woreczki bawełniane z organzy 10x13 cm - 10 szt - opakowanie z nutą lekkości
30,99złOriginal price was: 30,99zł.23,30złCurrent price is: 23,30zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
2,33zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Oferujemy Państwu zestaw 10 sztuk woreczków wykonanych z weluru o wymiarach 12 x 15 cm. Ten praktyczny pakiet dostępny jest w kolorze białym i posłuży na dłuższy okres czasu.
Woreczki w prezentowanej ofercie wykonane są z weluru nazywanego również pluszem. To bardzo miękki i przyjemny w dotyku materiał, który przez wiele lat był uznawany, jako ekskluzywny i do dzisiaj służy do wyrobu odzieży oraz element tapicerski do mebli.
Dzięki swoim walorom estetycznym i użytkowym woreczki welurowe to doskonały sposób na opakowanie dla rozmaitych przedmiotów codziennych oraz drobnych prezentów i upominków. Wytrzymała struktura tkaniny welurowej sprawi, że te woreczki będą stanowić dobre zabezpieczenie dla przedmiotów w nich schowanych. Welur jest puszysty i przyjemny w dotyku, dlatego nasze woreczki nadają się idealnie na podarunek dla bliskiej osoby czy prezent z okazji rocznicy lub innej podniosłej uroczystości.
Polecamy nasze woreczki welurowe na nietuzinkowy sposób na opakowanie prezentu oraz dekoracyjne opakowanie dla przedmiotów codziennego użytku.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 11 - 12 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | VVT-1215-WTX-012 |
| EAN | 5902565683955 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki welurowe 12 x 15 cm - białe
Tkanina: Welur, Rozmiar: 12x15 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta