10 szt. Woreczki satynowe 8 x 10 cm - czerwone
7,29zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 55x75 cmTkanina: JutaKolor: -15%


Worek jutowy XXL 55 x 75 cm - naturalny ciemny
17,99złOriginal price was: 17,99zł.15,29złCurrent price is: 15,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
15,29zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - zielone neonowe
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: LenKolor: -15%


5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 12 x 15 cm
33,99złOriginal price was: 33,99zł.28,89złCurrent price is: 28,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
5,78zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor: -30%


5 szt. Worki z organzy 35 x 50 cm - mix kolorów
20,79złOriginal price was: 20,79zł.14,59złCurrent price is: 14,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,59zł.
2,92zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Kolekcja ozdobnych woreczków z czerwonej satyny o wymiarach 8 x 10 cm w ilości 10 sztuk.
Woreczki satynowe cechują się bardzo stylowym wyglądem z delikatną poświatą, bowiem lekko odbijają światło, są także bardzo przyjemne w dotyku. To połączenie sprawia, że woreczki z satyny wzbudzają zainteresowanie już na pierwszy rzut oka, które z biegiem czasu tylko wzrasta - bo i jak tu nie być zainteresowanym eleganckim materiałem, który jest tak delikatny, że aż pływa w dłoni?
Te cechy szczególne sprawiają, że woreczki satynowe nadają się wręcz idealnie na zapakowanie niewielkiego upominku dla bliskiej osoby, a także oficjalnego prezentu firmowego na imprezę promocyjną. W woreczku z satyny doskonale prezentuje się biżuteria, perfumy, zapachowe mydełka - dosłownie wszystko, cokolwiek się w nim znajdzie!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 7 - 8 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | SAT-0810-RED-082 |
| EAN | 5902565685331 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki satynowe 8 x 10 cm - czerwone
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 8x10 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta