10 szt. Woreczki satynowe 8 x 10 cm - czerwone
7,29zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - błękitne
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.0,46 zł / szt.0,46zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - fioletowe ciemne
11,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,45 zł / szt.0,45zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek Halloween (nr 1) jutowy
13,69zł / op.
1 op. = 1 szt.13,69 zł / szt.13,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: WelurKolor:


1 szt. Worek welurowy 45 x 60 cm - srebrny
15,09zł / op.
1 op. = 1 szt.15,09 zł / szt.15,09zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 15x33 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 15 x 33 cm - czarne
16,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,70 zł / szt.1,70zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Kolekcja ozdobnych woreczków z czerwonej satyny o wymiarach 8 x 10 cm w ilości 10 sztuk.
Woreczki satynowe cechują się bardzo stylowym wyglądem z delikatną poświatą, bowiem lekko odbijają światło, są także bardzo przyjemne w dotyku. To połączenie sprawia, że woreczki z satyny wzbudzają zainteresowanie już na pierwszy rzut oka, które z biegiem czasu tylko wzrasta - bo i jak tu nie być zainteresowanym eleganckim materiałem, który jest tak delikatny, że aż pływa w dłoni?
Te cechy szczególne sprawiają, że woreczki satynowe nadają się wręcz idealnie na zapakowanie niewielkiego upominku dla bliskiej osoby, a także oficjalnego prezentu firmowego na imprezę promocyjną. W woreczku z satyny doskonale prezentuje się biżuteria, perfumy, zapachowe mydełka - dosłownie wszystko, cokolwiek się w nim znajdzie!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 7 - 8 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | SAT-0810-RED-082 |
| EAN | 5902565685331 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki satynowe 8 x 10 cm - czerwone
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 8x10 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta