5 szt. Woreczki satynowe 18 x 24 cm - złote
8,99zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -12%


À la lniane woreczki 10 x 13 cm, różowe z nadrukiem kwiatowym - 5 szt.
7,79złOriginal price was: 7,79zł.6,89złCurrent price is: 6,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
1,38zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -27%


7 szt. Worki à la lniane 30 x 40 cm z nadrukiem - kolorowanka z mazakami
94,99złOriginal price was: 94,99zł.69,39złCurrent price is: 69,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
9,91zł / szt.1 op. = 7 szt. -
Rozmiar: 16x22 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


5 szt. Woreczki z bawełny 16 x 22 cm z pojedynczym sznurkiem - naturalne, na prezenty
16,99złOriginal price was: 16,99zł.14,49złCurrent price is: 14,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
2,90zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Kalendarz Adwentowy, zestaw 24 szt. Woreczki ze 100% bawełny, 10 x 13 cm + dodatki bożonarodzeniowe
99,99złOriginal price was: 99,99zł.79,99złCurrent price is: 79,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
79,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


3 szt. Woreczki bawełniane 16 x 37 cm - turkusowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
Pakiet 5 sztuk ozdobnych woreczków satynowych o wymiarach 18 x 24 cm w kolorze złotym.
Satyna jest bardzo eleganckim materiałem ozdobnym o uniwersalnym zastosowaniu. Jej delikatna struktura pięknie się prezentuje i doskonale leży w dłoni, co czyni z niej świetny sposób na zapakowanie prezentu, zarówno małego upominku, jak i większego gadżetu firmowego czy reklamowego. Satyna wzbudza zainteresowanie już na pierwszy rzut oka, które z czasem tylko wzrasta, zachęcając do wielkiego otwarcia.
Oferujemy także możliwość personalizacji woreczków z satyny - możemy wykonać nadruki okolicznościowe z nazwą lub logo firmy czy specjalnymi życzeniami, dlatego jeśli masz ciekawy pomysł i chcesz go zrealizować, nie zwlekaj - po prostu kontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 17.5 - 18.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | SAT-1824-GXX-042 |
| EAN | 5902565685591 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Woreczki satynowe 18 x 24 cm - złote
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 18x24 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta