10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - czerwone
22,59zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 3 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 7 x 3 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Worki z organzy 35 x 50 cm, kolor ecru - zestaw 5 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.15,09złCurrent price is: 15,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,09zł.
3,02zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -20%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.25,19złCurrent price is: 25,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
5,04zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - czerwone
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


10 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - mix wiosennych kolorów
16,19złOriginal price was: 16,19zł.12,19złCurrent price is: 12,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,19zł.
1,22zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zestaw 10 sztuk stylowych woreczków jutowych w kolorze czerwonym, rozmiar 13 cm x 18 cm. Zachęcamy również do przeglądnięcia innych możliwości - oferujemy także woreczki jutowe w innych wersjach kolorystycznych.
Juta to interesujący materiał, który już na pierwszy rzut oka uwodzi swoim naturalnym, "sznurkowym" wyglądem. Woreczki jutowe potrafią pochłaniać wilgoć z otoczenia i oddawać ją z biegiem czasu, dlatego świetnie sprawdzą się w miejscach, w których wilgotność nie utrzymuje się na stałym poziomie.
W naszej ofercie znajdziecie woreczki z juty naturalnej i syntetycznej, jednak bez względu na jej pochodzenie uwiedzie Was ona swoim "dzikim" wyglądem - świetnie uzupełnia naturalne dekoracje i zapachy, żywność bio oraz inne produkty ekologiczne, dlatego jest świetna na wydarzenia w wiejskim klimacie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 18 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 14 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | JUT-1318-RED-023 |
| EAN | 5903003403210 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - czerwone
Tkanina: Juta, Rozmiar: 13x18 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta