1 szt. Woreczek z jeansu 16 x 37 cm - niebieski
6,59zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - fuksja
17,59złOriginal price was: 17,59zł.14,09złCurrent price is: 14,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,09zł.
0,56zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


Woreczki à la lniane z haftem lawendy 10x13 cm - 10 szt - elegancki akcent w prowansalskim stylu
47,99złOriginal price was: 47,99zł.38,39złCurrent price is: 38,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38,39zł.
3,84zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - mi x kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.13,49złCurrent price is: 13,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
2,70zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -4%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - fioletowe ciemne
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,98złCurrent price is: 10,98zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
0,44zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - pomarańczowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Pakiet 1 sztuk dużych woreczków z oryginalnego materiału jeans o wymiarach 16 x 37 cm w kolorze niebieski.
Duży rozmiar tego praktycznego zestawu gwarantuje możliwość zapakowania bardzo wielu przedmiotów niezależnie od ich wielkości, dzięki czemu te niemałe woreczki z jeansu są bardzo praktyczne: mogą posłużyć jako opakowanie jednego dużego prezentu (np. butelki dobrego alkoholu dla osoby dorosłej) lub wielu mniejszych, składających się np. na worek obfitości z mnóstwem różnych smakołyków dla dziecka.
Jeśli poszukujesz uniwersalnego sposobu na pakowanie, to duże woreczki z jeansu są perfekcyjnym rozwiązaniem - oferują dużo przestrzeni i jednocześnie bardzo elegancko się prezentują. To praktyczne opakowanie, które dopasuje się do każdego rodzaju zawartości.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Jeans |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 16 cm |
| Wysokość * | 37 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 29 - 30 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | JEANS-1637-NAV-331 |
| EAN | 5902565689834 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Woreczek z jeansu 16 x 37 cm - niebieski
Tkanina: Jeans, Rozmiar: 16x37 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta