1 szt. Woreczek welurowy 16 x 37 cm - różowy jasny
4,99zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 szt. Woreczki jutowe 18 x 24 cm - mix kolorów
17,79złOriginal price was: 17,79zł.14,29złCurrent price is: 14,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,29zł.
2,86zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


Woreczki à la lniane z haftem lawendy 10x13 cm - 10 szt - elegancki akcent w prowansalskim stylu
47,99złOriginal price was: 47,99zł.38,39złCurrent price is: 38,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38,39zł.
3,84zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - mix kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.14,39złCurrent price is: 14,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
1,44zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Ciemnofioletowe woreczki z organzy 9 x 12 cm z prowansalskim motywem lawendy - 10 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - mix kolorów
14,99złOriginal price was: 14,99zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
2,40zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Proponujemy Państwu woreczek welurowy o wymiarach 16 x 37 cm. Ten woreczek to bardzo praktyczne opakowanie na prezent lub upominek. Dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie i kolorze różowym jasnym.
Woreczki welurowe (zwane inaczej pluszem) są bardzo wytrzymałe i miękkie w dotyku, przez co sprawdzą się w roli opakowania do ekskluzywnego prezentu np. drogocenny naszyjnik lub najwyższej klasy smartphone. Z uwagi na bardzo dużą wytrzymałość materiału nie musimy się martwić o przypadkowe rozprucie lub uszkodzenie faktury woreczka. Welur jest bardzo łatwy w pielęgnacji i posłuży na długie lata.
Nasze woreczki są doskonałym opakowaniem na przedmioty codziennego użytku oraz super gratką dla kolekcjonerów monet itp. Sprawdzą się również jako skarbonka na oszczędności. Zastosowań na nasze woreczki jest tyle, ile pomysłów na wykorzystanie tych fantastycznych sakiewek.
Polecamy zakupy w naszym sklepie i zachęcamy do częstego zaglądania do nas.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 16 cm |
| Okazja | Walentynki |
| Wysokość * | 37 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 31 - 32.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | VVT-1637-LPK-092 |
| EAN | 5903003401896 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Woreczek welurowy 16 x 37 cm - różowy jasny
Tkanina: Welur, Rozmiar: 16x37 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta