1 szt. Woreczek welurowy 16 x 37 cm - czerwony
4,99zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - mi x kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.13,49złCurrent price is: 13,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
2,70zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


10 Woreczków z organzy 13 x 27 cm - zestaw mix
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Ciemnofioletowe woreczki z organzy 9 x 12 cm z prowansalskim motywem lawendy - 10 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -15%


5 x różowe woreczki jutowe 15 x 20 cm - delikatność i siła w jednym
12,99złOriginal price was: 12,99zł.11,09złCurrent price is: 11,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
2,22zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -30%


Woreczki à la lniano-organzowe 15x20 cm - naturalna elegancja w delikatnej formie
34,49złOriginal price was: 34,49zł.24,19złCurrent price is: 24,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,19zł.
2,42zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Proponujemy Państwu woreczek welurowy o wymiarach 16 x 37 cm. Ten woreczek to bardzo praktyczne opakowanie na prezent lub upominek. Dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie i kolorze czerwonym.
Woreczki welurowe (zwane inaczej pluszem) są bardzo wytrzymałe i miękkie w dotyku, przez co sprawdzą się w roli opakowania do ekskluzywnego prezentu np. drogocenny naszyjnik lub najwyższej klasy smartphone. Z uwagi na bardzo dużą wytrzymałość materiału nie musimy się martwić o przypadkowe rozprucie lub uszkodzenie faktury woreczka. Welur jest bardzo łatwy w pielęgnacji i posłuży na długie lata.
Nasze woreczki są doskonałym opakowaniem na przedmioty codziennego użytku oraz super gratką dla kolekcjonerów monet itp. Sprawdzą się również jako skarbonka na oszczędności. Zastosowań na nasze woreczki jest tyle, ile pomysłów na wykorzystanie tych fantastycznych sakiewek.
Polecamy zakupy w naszym sklepie i zachęcamy do częstego zaglądania do nas.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 16 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 37 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 31 - 32.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | VVT-1637-RED-022 |
| EAN | 5902565685843 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Woreczek welurowy 16 x 37 cm - czerwony
Tkanina: Welur, Rozmiar: 16x37 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta