À la lniany worek 40 x 55 cm - kolor naturalny
9,49zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 szt. Woreczki jutowe 18 x 24 cm - mix kolorów
17,79złOriginal price was: 17,79zł.14,29złCurrent price is: 14,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,29zł.
2,86zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 16x22 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


5 szt. Woreczki z bawełny 16 x 22 cm z pojedynczym sznurkiem - naturalne, na prezenty
16,99złOriginal price was: 16,99zł.14,49złCurrent price is: 14,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
2,90zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: LenKolor: -20%


1 szt. Worek lniany naturalny 45 x 60 cm
40,49złOriginal price was: 40,49zł.32,39złCurrent price is: 32,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,39zł.
32,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 13 x 18 cm - czerwone
25,79złOriginal price was: 25,79zł.21,99złCurrent price is: 21,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
2,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - turkusowe
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
À la lniany worek - pojemny model 40 x 55 cm
Duży format à la lnianego worka 40 x 55 cm pozwala na pakowanie i przechowywanie przedmiotów, które nie mieszczą się w standardowych opakowaniach. To rozwiązanie praktyczne zarówno w domu, jak i w zastosowaniach firmowych.
Wytrzymała tkanina à la len
Ten à la lniany worek są stworzone do ciężkiej pracy. Uszyte z grubej, wytrzymałej mieszanki bawełny i poliestru, nie tylko doskonale imitują len, ale przede wszystkim są odporne na rozdarcia i duże obciążenia. Worek zamykany jest za pomocą sznurka ze 100% bawełny, co gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów. To produkt, który posłuży Ci przez wiele lat, niezależnie od tego, jak intensywnie będziesz go używać.
Dlaczego warto włączyć duży à la lniany worek do swojej oferty?
Są ponadczasowe, pasują do różnych stylów - od nowoczesnego, po rustykalny czy boho - i podnoszą wartość wizualną produktów, które się w nich znajdą.
Gdzie sprawdzą się najlepiej?
- Branża hotelowa i wellness - idealne jako eleganckie worki na pościel, pomagają budować wrażenie komfortu i dopracowanych detali.
- Branża prezentowa i upominkowa - świetne opakowanie dla dużych koszy prezentowych, zestawów okolicznościowych, upominków firmowych oraz boxów premium.
- Zastosowanie domowe - praktyczny organizer, który pozwala utrzymać porządek, nie rezygnując ze stylu.
Twoja marka w największym wydaniu
Chcesz, aby Twoja marka była widoczna z daleka? Umieść swoje logo lub nadruk! To doskonała propozycja dla firm, które chcą się wyróżnić i zapaść w pamięć klientów. Te worki à la lniane to inwestycja w wizerunek, która z pewnością się zwróci.
Wybierz największe i najmocniejsze worki w naszej ofercie. Zamów już dziś!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len, Bawełna, poliester |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 40 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 55 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 48.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | LIN-4055-NAT-172 |
| EAN | 5902565689902 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
À la lniany worek 40 x 55 cm - kolor naturalny
Tkanina: Len, Bawełna, poliester, Rozmiar: 40x55 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta