Woreczki lniane są wspaniałym zastępstwem papierowych czy foliowych torebek. Są przede wszystkim bardzo praktyczne, ale i niesamowicie urocze. Można zabrać je ze sobą na zakupy, ale sprawdzą się także perfekcyjnie jako ozdoba naszej kuchni czy mieszkania. Woreczki w wielu uroczych motywach dostępne w stałej ofercie na naszej stronie internetowe.

Woreczki w kratę

Moda powraca – sprawdź najmodniejsze wzory 2018!

Kratka cieszy się ostatnio szczególnie dużą popularnością. Powraca moda na wzory, które modne były w latach 70-tych. Szczególnie właśnie biało-czerwona kratka, która w tamtych czasach często występowała jako wzór obrusów w naszych kuchniach. W obecnej modzie, po fali nowoczesności, zauważalny jest właśnie powrót do przeszłości – dominują kuchnie ze stylizowanymi na stare sprzętami AGD, meble rodem z PRL-u i urokliwymi, klimatycznymi dodatkami.

Szukasz modnej ozdoby do kuchni? Sprawdź woreczki w kratę.

Woreczki w kratkę występują w wielu różnych rozmiarach, przez co możesz zastosować je do różnych celów. Taka lniana torebeczka idealnie sprawdzi się do przechowywania drobnych przedmiotów, których nie chcesz mieć „na widoku”, a które potrzebujesz mieć „pod ręką” – na przykład baterie, ładowarki, długopisy, ale także przyprawy czy suszone owoce.

Piękne, ale przede wszystkim praktyczne.

Lniane torebeczki są piękne – występują w wielu różnych wersjach kolorystycznych i kilkunastu różnych wzorach. Poza uroczą kratką mamy zarówno motyw kwiatowy, podróżniczy, brytyjski, jak i woreczki lniane z motywem jarzębiny, gwiazdek, śnieżynek, motyli, koni, czereśni i figur geometrycznych. Największą zaletą woreczków nie jest jednak wygląd, a szeroka gama zastosowań, użyteczność i funkcjonalność.

Woreczki w kratę na prezent

Woreczki lniane idealne do kuchni?

Lniane torebki mogą posłużyć jako opakowanie do przechowywania orzechów, suszonych grzybów czy plasterków jabłek. Materiał, z którego wykonane są woreczki, przepuszcza powietrze, dzięki czemu zapobiega pleśnieniu produktów. Woreczki mają ściągacze, dzięki którym możesz zamknąć woreczek, chroniąc jego zawartość przed niekontrolowaną zgubą.

Woreczki lniane zarówno z nadrukami jak i bez, dostępne są w rozmiarach od 8×10 cm, aż do 55×75 cm (bez nadruku) i 30×40 cm (z nadrukami), w stałej ofercie na naszej stronie.

Sprawdź nasze pozostałe wzory i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba! 🙂

Woreczki w kratę DIY

Woreczki w kratę nowe wzory