Boże Ciało to bardzo popularne w Polsce święto. Tradycyjnie podczas procesji odbywającej się tego dnia, śpiewane są pieśni i odmawiane modlitwy, dodatkowo dzieci sypią płatki kwiatów. Piękna wieloletnia tradycja nadal cieszy się popularnością i sprawia wiele radości najmłodszym. Jeśli zastanawiasz się w czym trzymać kwiaty na Boże Ciało, aby mieć do nich wygodny dostęp i zachować funkcje estetyczne, skorzystaj z naszej propozycji.

W czym trzymać kwiaty na Boże Ciało

W czym trzymać kwiaty na Boże Ciało?

Dziewczynki sypiące kwiatki trzymają je zazwyczaj w koszyczkach, aby mieć do nich łatwy dostęp. Obok dzieci zazwyczaj idą panie Katechetki lub mamy dosypujące płatków, gdy koszyczki opustoszeją.

Zdarza się, że kobiety dosypujące dzieciom płatków mają nie mały problem z tym w czym nieść płatki. Zdarza się, że z braku lepszego rozwiązania korzystają z foliowych torebek lub zrywek, co jest mało estetyczne i niezbyt praktyczne.

Często panie pytają „W czym trzymać kwiaty na Boże Ciało?” – Znamy fantastyczne rozwiązanie! Woreczki materiałowe – na przykład jutowe lub lniane. Takie woreczki są nie tylko ładne, ale także bardzo funkcjonalne.

Boże Ciało

Woreczki materiałowe – Hit sezonu!

Naszym zdaniem, lepszym pomysłem będą woreczki materiałowe. Występują one w wielu rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie woreczek, taki, który będzie mu się podobał i spełniał oczekiwania.

Woreczki lniane czy jutowe będą się przede wszystkim fantastycznie prezentowały. Poza tym mają także wiele innych zalet. Są wytrzymałe, poręczne i wygodne. Poza tym są także  odporne na uszkodzenia mechaniczne. Woreczki można też wielokrotnie prać, dzięki czemu są bardzo praktyczne. Płatki kwiatów w takim woreczku nie będą gniły, dzięki przewiewnemu materiałowi.

Woreczki lniane występują u nas w wielu pięknych wzorach. W ofercie torebek jutowych i lnianych mamy wiele różnych rozmiarów – od najmniejszych 8×10 cm nawet do 55×75 cm. To sprawia, że łatwiej jest wybrać odpowiedni do naszych potrzeb.

Idealne opakowanie na płatki kwiatów jest na wyciągnięcie ręki – sprawdź naszą ofertę.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji – kontakt.