5 szt. Woreczki welurowe 15 x 20 cm - białe
15,49zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x33 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Kolorowe woreczki z organzy na upominki 15 x 33 cm - zestaw 10 szt. mix kolorów
18,99złOriginal price was: 18,99zł.15,19złCurrent price is: 15,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,19zł.
1,52zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - turkusowe
15,99złOriginal price was: 15,99zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
2,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - oliwkowe
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,19złCurrent price is: 9,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
0,37zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: LenKolor: -15%


5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 12 x 15 cm
33,99złOriginal price was: 33,99zł.28,89złCurrent price is: 28,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
5,78zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm na lawendowe upominki z nadrukiem Lavande de Provence - 10 szt.
30,99złOriginal price was: 30,99zł.24,80złCurrent price is: 24,80zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
2,48zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie
Opis
Przedstawiamy Państwu niebagatelny pakiet woreczków welurowych w ilości 5 sztuk. Dostępne w kolorze białym oraz wymiarze 15 x 20 cm. Ten nietuzinkowy zestaw jest uniwersalny, a dzięki większej ilości posłuży na dłuższy czas.
Nasze woreczki welurowe to nowatorski sposób na ekskluzywne opakowanie prezentu bądź przechowywanie biżuterii i innych przedmiotów osobistych, którym nadajemy dużą wartość. Dzięki temu, że welur to "oddychający" materiał można w nim przechowywać różnego typu drobiazgi bez obaw o nieprzyjemny zapach. Woreczki welurowe są bardzo przyjemne w dotyku oraz cechują się dużo większą wytrzymałością niż inne tkaniny o tradycyjnym splocie. Dlatego można w nich umieszczać drogocenne przedmioty bez obaw o ich uszkodzenie.
Welurowe woreczki to wyborna alternatywa do tradycyjnych i powszednich opakowań tekturowych. Dostępne w wielu kolorach i wymiarach z pewnością pozytywnie zaskoczą niejednego użytkownika. Zachęcamy Państwa do zakupy w naszym sklepie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 16 - 17 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | VVT-1520-WTX-012 |
| EAN | 5902565684860 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Woreczki welurowe 15 x 20 cm - białe
Tkanina: Welur, Rozmiar: 15x20 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta