5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 13 x 18 cm
36,49zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - czerwone
15,99złOriginal price was: 15,99zł.12,79złCurrent price is: 12,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
2,56zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -12%


À la lniane woreczki 10 x 13 cm, różowe z nadrukiem kwiatowym - 5 szt.
7,79złOriginal price was: 7,79zł.6,89złCurrent price is: 6,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
1,38zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


10 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - mix wiosennych kolorów
16,19złOriginal price was: 16,19zł.12,19złCurrent price is: 12,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,19zł.
1,22zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


Bordowe woreczki z organzy 8 x 10 cm, 10 szt - z kokardką, na biżuterię
10,59złOriginal price was: 10,59zł.7,99złCurrent price is: 7,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
0,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 x czerwone woreczki bawełniane 9 x 12 cm - eleganckie opakowanie na prezenty
15,49złOriginal price was: 15,49zł.12,39złCurrent price is: 12,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,39zł.
1,24zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zamów jeszcze dziś zestaw małych woreczków lnianych o wymiarach 13 x 18 cm. W opakowaniu znajdziesz 5 sztuk torebeczek w kolorze naturalnym. Przekonaj się, że te małe, wielorazowe torebeczki ze 100% lnu dadzą Ci wielkie możliwości!
Przedstawione w tym miejscu torebki lniane z naturalnej tkaniny posiadają ściągacz z podwójnym sznurkiem, który umożliwia ich wielokrotne otwieranie i zamykanie.
Do czego można wykorzystać worki i woreczki z lnu?
Przekonaj się, że lniane woreczki wielokrotnego użytku to bardzo uniwersalne opakowania. Możesz wykorzystać je na wiele sposobów! Wspaniale sprawdzą się w roli opakowania prezentowego, na kosmetyki naturalne, ręcznie robione mydełka i świece sojowe.
Do czego jeszcze mogą się przydać? Zabierz je na zakupy zero waste! Wykorzystaj większe torebeczki na pieczywo i warzywa, a w woreczki lniane małe zapakuj sprzedawane na wagę herbaty, susz kwiatowy, zioła i przyprawy.
Woreczki lniane z nadrukiem to doskonałe opakowanie produktowe (korzystając z formularza personalizacji, możesz umieścić na nich dowolny nadruk, w tym logo swojej firmy).
Gdzie kupić eko opakowania z naturalnej tkaniny?
Zastanawiasz się gdzie kupić woreczki lniane? Najlepiej jest zamówić je bezpośrednio od producenta! Wybierz nasze woreczki z naturalnego materiału najwyższej jakości - 100% len.
Oferowane tutaj materiałowe opakowanie uszyliśmy z tkaniny lnianej w kolorze naturalnym. Nasze produkty szyjemy z wysokogatunkowych materiałów. Wyróżniają się również doskonałą jakością wykonania (dbałość o detale, mocne szwy). Dzięki temu masz pewność, że posłużą Ci przez długi czas. Ten trwały, lniany woreczek zero waste to doskonała inwestycja. Zamów go już dziś!
Myślisz o umieszczeniu logo na opakowaniu na Twoje produkty?
Oferujemy możliwość personalizacji materiałowych opakowań. Dopasujemy je do brandingu Twojej marki! Twoje worki doskonale sprawdzą się m.in. w roli opakowania produktowego z logo firmy lub torby na gadżety reklamowe. Zamów jeszcze dziś woreczki lniane z logo i wykorzystaj je podczas targów, szkoleń i różnego rodzaju eventów!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len |
|---|---|
| Skład tkaniny | 100% len |
| Kolor | Naturalny ciemny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 18 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 12,8 - 13 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | LIN100-1318-NAT-PL |
| EAN | 5903003410003 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 13 x 18 cm
Tkanina: Len, Rozmiar: 13x18 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta