5 x woreczki jutowe szare 15 x 20 cm - praktyczne i dekoracyjne opakowania
12,99zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12 cmTkanina: SatynaKolor: -20%


10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - Boże Narodzenie - Lizak
39,99złOriginal price was: 39,99zł.31,99złCurrent price is: 31,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - turkusowe
15,99złOriginal price was: 15,99zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
2,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - fuksja
17,59złOriginal price was: 17,59zł.14,09złCurrent price is: 14,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,09zł.
0,56zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 10 x 13 cm - turkusowe
16,29złOriginal price was: 16,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
1,23zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - fioletowe ciemne z nadrukiem (lawenda) / 2
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Szare woreczki à la juta - elegancja w prostym wydaniu
Szary kolor to klasyka, która doskonale wpisuje się w nowoczesne i minimalistyczne aranżacje. Te woreczki jutowe dostępne w zestawie 5 sztuk świetnie podkreślają estetykę produktów, nadając im elegancki i profesjonalny charakter. To praktyczne rozwiązanie zarówno dla firm poszukujących spójnych opakowań promocyjnych, jak i dla osób prywatnych ceniących styl i funkcjonalność.
Estetyka i funkcjonalność w jednym
Wyrazista faktura materiału, inspirowana jutą, sprawia, że opakowanie prezentuje się oryginalnie i stylowo. Tkanina jest trwała i przyjemna w dotyku, a podwójny sznurek ułatwia szybkie i wygodne zamykanie. Woreczki świetnie sprawdzają się jako opakowanie na upominki, produkty handmade, zestawy promocyjne czy gadżety firmowe - wszędzie tam, gdzie liczy się estetyka i praktyczność.
Styl w odcieniach szarości
Format 15 x 20 cm doskonale sprawdzi się przy pakowaniu drobiazgów i produktów, którym chcesz nadać elegancki, nowoczesny charakter. Co może znaleźć się w takim woreczku?
- Produkty dla mężczyzn: Zestaw do pielęgnacji brody, skórzany portfel lub eleganckie spinki do mankietów.
- Rękodzieło z betonu architektonicznego: Doniczki na sukulenty, podstawki pod kubek czy świeczniki.
- Nowoczesna biżuteria: Srebrne, geometryczne kolczyki, bransoletka z surowych kamieni lub minimalistyczny naszyjnik.
- Voucher na warsztaty: np. z tworzenia lasu w słoiku lub ceramiki.
Praktyczne zastosowania na co dzień
Nasz woreczek to nie tylko opakowanie. To stylowy i praktyczny gadżet, który pomoże Ci w codziennej organizacji. Po rozpakowaniu prezentu, możesz go wykorzystać jako:
- Etui na słuchawki i powerbank.
- Organizer na narzędzia lub akcesoria rowerowe.
- Sposób na przechowywanie kabli i ładowarek w jednym miejscu.
Czy materiał jest wytrzymały?
Tak, nasze woreczki à la juta są wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny o gęstym splocie. Są odporne na przetarcia i bez problemu utrzymają cięższe przedmioty.
Czy woreczki można personalizować?
Oczywiście. Szary kolor to idealne tło dla nadruków w kontrastowych kolorach, np. białym, czarnym lub czerwonym. Twoje logo będzie wyglądać na nim nowocześnie i stylowo. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.
Jak ten materiał różni się od klasycznej juty?
Woreczki wykonane są z materiału inspirowanego jutą, który charakteryzuje się gładką powierzchnią i regularnym splotem. Dzięki temu świetnie sprawdza się przy nadrukach i oferuje estetyczny wygląd.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 16,5 - 17 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | JUT-1520-SXX-493 |
| EAN | 5903003406853 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 x woreczki jutowe szare 15 x 20 cm - praktyczne i dekoracyjne opakowania
Tkanina: Juta, Rozmiar: 15x20 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta