3 szt. Worki z bawełny 22 x 30 cm - turkusowe
12,99zł / op.
1 op. = 3 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


Woreczki à la lniane z haftem lawendy 10x13 cm - 10 szt - elegancki akcent w prowansalskim stylu
47,99złOriginal price was: 47,99zł.38,39złCurrent price is: 38,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38,39zł.
3,84zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -20%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.25,19złCurrent price is: 25,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
5,04zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 13 x 18 cm - czerwone
25,79złOriginal price was: 25,79zł.21,99złCurrent price is: 21,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
2,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 50x70 cmTkanina: JutaKolor: -30%


Worek jutowy, duży 50x70 cm - naturalny kolor w dekoracyjne, złote kropki, na prezenty
38,49złOriginal price was: 38,49zł.26,99złCurrent price is: 26,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
26,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18 x 24 cm - z nadrukiem złotych groszków i dekoracyjnym kołnierzem
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Szukasz efektownych opakowań? Odkryj worki bawełniane w kolorze turkusowym! Ten produkt pozwoli Ci ładnie zapakować różnego rodzaju przedmioty - gadżety reklamowe, upominki, kosmetyki w damskiej torebce.
Zbiór 3 sztuk średnich worków z bawełny w rozmiarze 22 x 30 cm, których turkusowy kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny - pozwala na wykorzystanie worków na przeróżne sposoby.
Nasze worki doskonale posłużą do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka. Poza tym, torebeczki bawełniane sprawdzają się jako niebanalne opakowanie prezentowe - od firmy, organizacji lub od bliskiej osoby. Worki z bawełny znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz - możesz w nich przechowywać to, co zapragniesz!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Turkusowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 23,5 - 24 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | COT-2230-TQX-001 |
| EAN | 5903003409601 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Worki z bawełny 22 x 30 cm - turkusowe
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 22x30 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta