25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - brązowe
11,29zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - kolor złoty
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
0,64zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - czerwone
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: WelurKolor: -10%


1 szt. Worek welurowy 45 x 60 cm - srebrny
15,09złOriginal price was: 15,09zł.13,59złCurrent price is: 13,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,59zł.
13,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Kalendarz Adwentowy, 24 szt. Woreczki bawełniane z numerkami 10 x 13 cm - naturalne
79,99złOriginal price was: 79,99zł.59,99złCurrent price is: 59,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
59,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


10 szt. Woreczki à la lniane 9 x 12 cm - naturalne z nadrukiem thank you
29,99złOriginal price was: 29,99zł.23,99złCurrent price is: 23,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,99zł.
2,40zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Woreczki z pojedynczą wstążeczką, zaciągane na jedną stronę.
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 7 x 9 cm . Pakiet zawiera 25 sztuk w brązowym kolorze, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania. Woreczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet. Woreczki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Brązowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 7 cm |
| Wysokość * | 9 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6 - 6.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | SDB-0709-DBR-431 |
| EAN | 5902565682545 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - brązowe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 7x9 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta