10 szt. Woreczki z bawełny 10 x 13 cm - czarne
16,29zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


Haftowane woreczki a la lniane 9 x 12 cm na pachnące upominki, zestaw 10 szt.
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
3,60zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - mi x kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.13,49złCurrent price is: 13,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
2,70zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - mix kolorów
24,59złOriginal price was: 24,59zł.19,69złCurrent price is: 19,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,69zł.
1,97zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -20%


Woreczki jutopodobne 15x20 cm - w złote kropki, rustykalna oprawa prezentu
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Ciemnofioletowe woreczki z organzy 9 x 12 cm z prowansalskim motywem lawendy - 10 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie
Opis
Niewielkie, ale o uniwersalnym zastosowaniu woreczki z eleganckiej bawełny w kolorze czarnym w rozmiarze 10 x 13 cm. Prezentowany pakiet składa się z 10 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup praktycznych torebek wystarczy Ci na dłużej.
Małe woreczki z bawełny doskonale sprawdzą się jako oryginalne opakowanie prezentowe! Możesz je także wykorzystać w domu, w szkole czy w podróży - schowaj do nich to, co zechcesz i zawsze będziesz zorganizowany.
Na specjalne życzenie naszych Klientów możemy wykonać woreczki z nadrukiem. Jeśli ta opcja Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami, a my naniesiemy Twoje logo bezpośrednio na materiale.
Czarne woreczki z bawełny - nie tylko na prezent!
Bawełna to najbardziej klasyczny materiał wykorzystywany do produkcji odzieży i akcesoriów. Jest naturalna, oddychająca, wytrzymała i łatwa w barwieniu, dlatego można ją nabyć w wielu kolorach. Jednym z nich jest elegancka czerń, jaką wyróżniają się nasze woreczki z bawełny 10 x 13 cm. W zestawie znajdziesz aż 10 sztuk, które możesz wykorzystać do pakowania prezentów lub organizowania przestrzeni w torebce czy plecaku.
Woreczki bawełniane sprawdzą się w domu, szkole, biurze i podróży. Wkładając do saszetki drobne przedmioty, nie musisz tracić czasu na ich ciągłe poszukiwanie w torebce. Dotyczy to również kluczy, które szybciej znajdziesz, jeśli będą w woreczku - ten patent zapobiega też przypadkowemu zarysowaniu ekranu smartfona. Woreczek bawełniany posłuży również jako organizer na akcesoria higieniczne, drobny sprzęt elektroniczny oraz długopisy, ołówki i pisaki.
Oferujemy opcję personalizacji, która umożliwia wykonanie dowolnego nadruku na woreczku z bawełny. Może to być logo Twojej firmy, hasło reklamowe czy motywacyjny cytat. Taki woreczek może więc być nośnikiem reklamy i praktycznym opakowaniem na firmowe gadżety. W naszej ofercie znajdziesz również woreczki bawełniane w wielu innych kolorach i rozmiarach. Wszystkie zamówienia powyżej 200 zł wysyłamy za darmo!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Wysokość * | 13 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | COT-1013-BKX-081 |
| EAN | 5903003406273 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z bawełny 10 x 13 cm - czarne
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 10x13 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta