10 szt. Woreczki bawełniane 10 x 13 cm - czerwone
16,29zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - mix kolorów
13,99zł / op.
1 op. = 25 szt.0,56 zł / szt.0,56zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 50x65 cmTkanina: JutaKolor: Bestseller


Worki jutowe XL 50 x 65 cm - jasne naturalne
15,99zł / op.
1 op. = 1 szt.15,99 zł / szt.15,99zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: SatynaKolor:


10 szt. Woreczki satynowe 8 x 10 cm - białe
7,29zł / op.
1 op. = 10 szt.0,73 zł / szt.0,73zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: OrganzaKolor:


5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - bordowe
11,49zł / op.
1 op. = 5 szt.2,30 zł / szt.2,30zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - fuksja
16,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,66 zł / szt.0,66zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Oferujemy zestaw woreczków ze 100% bawełny w kolorze czerwonym. Te uniwersalne sakiewki ze sznurkiem w ściągaczu możesz wykorzystać jako opakowanie produktowe, element dekoracji lub torebkę na upominki.
Niewielkie, ale o uniwersalnym zastosowaniu woreczki z eleganckiej bawełny w kolorze czerwonym w rozmiarze 10 x 13 cm. Prezentowany pakiet składa się z 10 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup praktycznych torebek wystarczy Ci na dłużej.
Małe woreczki z bawełny doskonale sprawdzą się jako oryginalne opakowanie prezentowe! Możesz je także wykorzystać w domu, w szkole czy w podróży - schowaj do nich to, co zechcesz i zawsze będziesz zorganizowany.
Na specjalne życzenie naszych Klientów możemy wykonać woreczki z nadrukiem. Jeśli ta opcja Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami, a my naniesiemy Twoje logo bezpośrednio na materiale.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9 - 10 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | COT-1013-RED-001 |
| EAN | 5903003409427 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki bawełniane 10 x 13 cm - czerwone
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 10x13 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.









Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta