10 szt. Woreczki welurowe 9 x 12 cm - czerwone
15,19zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor:


200 x Personalizowane woreczki z organzy z nadrukiem lub logo
664,00zł / op.
1 op. = 200 szt.3,32 zł / szt.3,32zł / szt.1 op. = 200 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - Boże Narodzenie / 5
17,79zł / op.
1 op. = 10 szt.1,78 zł / szt.1,78zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor:


5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - bordowe
12,99zł / op.
1 op. = 5 szt.2,60 zł / szt.2,60zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: BawełnaKolor:


10 szt. Woreczki bawełniane 12 x 15 cm - turkusowe
22,49zł / op.
1 op. = 10 szt.2,25 zł / szt.2,25zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: BawełnaKolor:


1 szt. Worek bawełniany 35 x 50 cm - naturalny
11,59zł / op.
1 op. = 1 szt.11,59 zł / szt.11,59zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Przedstawiamy Państwu niebagatelny pakiet woreczków welurowych w ilości 10 sztuk. Dostępne w kolorze czerwonym oraz wymiarze 9 x 12 cm. Ten nietuzinkowy zestaw jest uniwersalny, a dzięki większej ilości posłuży na dłuższy czas.
Nasze woreczki welurowe to nowatorski sposób na ekskluzywne opakowanie prezentu bądź przechowywanie biżuterii i innych przedmiotów osobistych, którym nadajemy dużą wartość. Dzięki temu, że welur to "oddychający" materiał można w nim przechowywać różnego typu drobiazgi bez obaw o nieprzyjemny zapach. Woreczki welurowe są bardzo przyjemne w dotyku oraz cechują się dużo większą wytrzymałością niż inne tkaniny o tradycyjnym splocie. Dlatego można w nich umieszczać drogocenne przedmioty bez obaw o ich uszkodzenie.
Welurowe woreczki to wyborna alternatywa do tradycyjnych i powszednich opakowań tekturowych. Dostępne w wielu kolorach i wymiarach z pewnością pozytywnie zaskoczą niejednego użytkownika. Zachęcamy Państwa do zakupy w naszym sklepie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 9 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 12 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 8 - 8.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | VVT-0912-RED-022 |
| EAN | 5903003407539 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki welurowe 9 x 12 cm - czerwone
Tkanina: Welur, Rozmiar: 9x12 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta