10 szt. Woreczki welurowe 6 x 8 cm - czerwone
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 12 x 15 cm - turkusowe
22,49złOriginal price was: 22,49zł.16,89złCurrent price is: 16,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
1,69zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 szt. Woreczki jutowe 18 x 24 cm - mix kolorów
17,79złOriginal price was: 17,79zł.14,29złCurrent price is: 14,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,29zł.
2,86zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - turkusowe
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -30%


Woreczki à la lniano-organzowe 15x20 cm - naturalna elegancja w delikatnej formie
34,49złOriginal price was: 34,49zł.24,19złCurrent price is: 24,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,19zł.
2,42zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -20%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.25,19złCurrent price is: 25,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
5,04zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Oferujemy Państwu zestaw 10 sztuk woreczków wykonanych z weluru o wymiarach 6 x 8 cm. Ten praktyczny pakiet dostępny jest w kolorze czerwonym i posłuży na dłuższy okres czasu.
Woreczki w prezentowanej ofercie wykonane są z weluru nazywanego również pluszem. To bardzo miękki i przyjemny w dotyku materiał, który przez wiele lat był uznawany, jako ekskluzywny i do dzisiaj służy do wyrobu odzieży oraz element tapicerski do mebli.
Dzięki swoim walorom estetycznym i użytkowym woreczki welurowe to doskonały sposób na opakowanie dla rozmaitych przedmiotów codziennych oraz drobnych prezentów i upominków. Wytrzymała struktura tkaniny welurowej sprawi, że te woreczki będą stanowić dobre zabezpieczenie dla przedmiotów w nich schowanych. Welur jest puszysty i przyjemny w dotyku, dlatego nasze woreczki nadają się idealnie na podarunek dla bliskiej osoby czy prezent z okazji rocznicy lub innej podniosłej uroczystości.
Polecamy nasze woreczki welurowe na nietuzinkowy sposób na opakowanie prezentu oraz dekoracyjne opakowanie dla przedmiotów codziennego użytku.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 6 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 8 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 5 - 6 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | VVT-0608-RED-022 |
| EAN | 5903003406471 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki welurowe 6 x 8 cm - czerwone
Tkanina: Welur, Rozmiar: 6x8 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta