10 szt. Woreczki satynowe 6 x 8 cm - bordowe
6,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


10 szt. Woreczki z organzy 16 x 37 cm - mix kolorów
20,79złOriginal price was: 20,79zł.15,59złCurrent price is: 15,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,59zł.
1,56zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm z lawendowym haftem do eleganckich zestawów - 10 szt.
49,99złOriginal price was: 49,99zł.39,99złCurrent price is: 39,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -29%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - zielone
11,29złOriginal price was: 11,29zł.7,99złCurrent price is: 7,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
0,32zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18 x 24 cm - z nadrukiem złotych groszków i dekoracyjnym kołnierzem
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12 cmTkanina: SatynaKolor: -20%


10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - Boże Narodzenie - Lizak
39,99złOriginal price was: 39,99zł.31,99złCurrent price is: 31,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Pakiet 10 ozdobnych woreczków satynowych o wymiarach 6 cm x 8 cm w kolorze bordowym
Satyna jest bardzo eleganckim materiałem ozdobnym o uniwersalnym zastosowaniu. Jej delikatna struktura pięknie się prezentuje i doskonale leży w dłoni, co czyni z niej świetny sposób na zapakowanie prezentu, zarówno małego upominku, jak i większego gadżetu firmowego czy reklamowego. Satyna wzbudza zainteresowanie już na pierwszy rzut oka, które z czasem tylko wzrasta, zachęcając do wielkiego otwarcia.
Oferujemy także możliwość personalizacji woreczków z satyny - możemy wykonać nadruki okolicznościowe z nazwą lub logo firmy czy specjalnymi życzeniami, dlatego jeśli masz ciekawy pomysł i chcesz go zrealizować, nie zwlekaj - po prostu kontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 6 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 8 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | SAT-0608-BGX-061 |
| EAN | 5903003406648 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki satynowe 6 x 8 cm - bordowe
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 6x8 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta