Czerwone woreczki jutowe 12 x 15 cm, na prezenty, 10 szt.
18,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniano-organzowe 10x13 cm - 5 szt - lawendowa elegancja z haftem
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
7,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - mi x kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.13,49złCurrent price is: 13,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
2,70zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki SD z organzy 7 x 9 cm (SDB) - różowe
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 10x13 cm - 10 szt - z haftem lawendy i rustykalnym urokiem
53,49złOriginal price was: 53,49zł.42,79złCurrent price is: 42,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
4,28zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 10 x 13 cm - turkusowe
16,29złOriginal price was: 16,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
1,23zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Woreczki jutowe na prezenty 12 x 15 cm
Niech każde opakowanie mówi o Twojej marce to, co najważniejsze: że liczy się styl, jakość i autentyczność. Zestaw 10 czerwonych woreczków jutowych na prezenty o wymiarach 12 x 15 cm to gotowe rozwiązanie dla firm, które szukają niebanalnej oprawy na małe upominki - zwłaszcza w sezonie świątecznym.
Surowy materiał, elegancki efekt
Juta nie potrzebuje ozdób - jej charakterystyczna struktura i czerwony kolor robią wrażenie od razu. Woreczki wykonano z materiału syntetycznego o wyglądzie juty, który świetnie pochłania i oddaje wilgoć, dlatego nadaje się także do ozdób czy ręcznie robionych świec. To doskonała oprawa dla marek działających w duchu handmade i produkcji lokalnej..
Świąteczny pakiet - co zmieścisz do środka?
- 1 personalizowana bombka choinkowa z życzeniami,
- zapachową zawieszkę świąteczną,
- mini świecę w szkle (do 100 ml) lub wosk zapachowy,
- mały stroik, zawieszkę choinkową lub bilecik z życzeniami.
Woreczki jutowe na prezenty 12 x 15 cm sprawdzą się jako dodatek do gift packów, boxów lojalnościowych i zestawów handmade - nie tylko w grudniu.
Na kampanie świąteczne i nie tylko
- Walentynki - na słodkości, ozdoby lub symboliczne prezenty,
- Boże Narodzenie - gotowe opakowanie do zamówień i prezentów firmowych,
- Eventy, targi i warsztaty - pakiety startowe, drobne upominki dla uczestników,
- Marki handmade i lokalni producenci - opakowanie, które podkreśla charakter produktu.
Juta, która mówi językiem Twojej marki
W Saketos wiemy, że opakowanie to nie tylko forma - to także komunikat. Woreczki jutowe na prezenty możesz zamówić z personalizacją: logo, hasłem lub grafiką. Dobrze zaprojektowany nadruk sprawia, że woreczek staje się częścią doświadczenia - i zostaje z klientem na dłużej.
Zamów online lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wersji z personalizacją - przygotujemy projekt zgodny z tożsamością Twojej marki. Bo nawet drobny upominek zasługuje na oprawę z charakterem.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 11 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-1215-RED-023 |
| EAN | 5903003403203 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Czerwone woreczki jutowe 12 x 15 cm, na prezenty, 10 szt.
Tkanina: Juta, Rozmiar: 12x15 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta