Woreczki bawełniane 11 x 14, kolor czarny, 10 szt.
18,49zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


Woreczki jutowe 12x15 cm - białe kropki i rustykalny urok prezentów
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Kalendarz Adwentowy, 24 szt. Woreczki bawełniane z numerkami 10 x 13 cm - naturalne
79,99złOriginal price was: 79,99zł.59,99złCurrent price is: 59,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
59,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 ozdobnych woreczków z juty 18x24 cm - złote gwiazdki i rustykalny styl
26,99złOriginal price was: 26,99zł.21,59złCurrent price is: 21,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,59zł.
4,32zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Małe woreczki z organzy 6 x 8 cm, 25 szt - neonowe zielone
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,39złCurrent price is: 10,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,39zł.
0,42zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - mix kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.14,39złCurrent price is: 14,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
1,44zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Woreczki bawełniane 11 x 14 cm - kompaktowe rozwiązanie dla Twojej branży
To niepozorne opakowanie potrafi zdziałać więcej, niż się wydaje. Zestaw 10 czarnych woreczków bawełnianych w rozmiarze 11 x 14 cm to gotowe narzędzie do organizacji, estetycznego pakowania i komunikowania jakości - idealne do zestawów firmowych, zamówień online oraz prezentów promocyjnych.
Naturalna bawełna, uniwersalna forma
Wykonane ze 100% bawełny woreczki o gramaturze 140 g/m² są lekkie, przewiewne i przyjemne w dotyku. Wbudowany sznurek ułatwia zamykanie, a klasyczny czarny kolor dodaje elegancji każdej przesyłce. To rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w codziennej pracy, jak i podczas wydarzeń specjalnych.
Co zapakujesz do środka?
- Biżuterię - komplet kolczyków, pierścionek w pudełku lub zegarek,
- Kosmetyki mini - balsam do ust, krem, maseczkę w saszetce,
- Upominki i karty - voucher, zaproszenie, kartka z podziękowaniem,
- Słodkości - pralinki, herbatę liściastą lub miód w miniaturowym słoiczku.
Gdzie się sprawdzą?
- Firmy handmade - opakowanie personalizowanych produktów,
- Branża beauty i wellness - próbki, mini zestawy, dodatki do zamówień,
- Eventy i konferencje - gift packi, pakiety powitalne, drobne nagrody,
- Szkoły, urzędy, fundacje - konkursy, pamiątki, pakowanie gadżetów edukacyjnych.
Opcja personalizacji
Oferujemy woreczki bawełniane z nadrukiem - z Twoim logo, grafiką lub hasłem, nadrukiem jednokolorowym lub pełnokolorowym (po uzgodnieniu). Świetnie sprawdzają się w kampaniach brandingowych, zestawach świątecznych i akcjach PR.
Zamów online lub skontaktuj się z nami w sprawie personalizacji!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 11 cm |
| Wysokość * | 14 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 11 - 11,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | COT-1114-BKX-001 |
| EAN | 5903003409670 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Woreczki bawełniane 11 x 14, kolor czarny, 10 szt.
Tkanina: Bawełna, Rozmiar: 11x14 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Woreczki bawełniane 11 x 14, kolor czarny, 10 szt.
COT-1114-BKX-001Najczęściej zadawane pytania
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta