1 szt. Worek welurowy 30 x 40 cm - biały
11,99zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - turkusowe
15,99złOriginal price was: 15,99zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
2,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - różowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
0,36zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -12%


À la lniane woreczki 10 x 13 cm, różowe z nadrukiem kwiatowym - 5 szt.
7,79złOriginal price was: 7,79zł.6,89złCurrent price is: 6,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
1,38zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 jasnych woreczków jutowych 15x20 cm - z kołnierzem i groszkowym nadrukiem
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


Woreczki à la lniane z haftem lawendy 10x13 cm - 10 szt - elegancki akcent w prowansalskim stylu
47,99złOriginal price was: 47,99zł.38,39złCurrent price is: 38,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38,39zł.
3,84zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Przedstawiamy Państwu jeden worek welurowy. Dostępny w kolorze białym oraz wymiarze 30 x 40 cm. Ten nietuzinkowy woreczek jest uniwersalny i z pewnością posłuży na dłuższy czas.
Nasze woreczki welurowe to nowatorski sposób na ekskluzywne opakowanie prezentu bądź przechowywanie biżuterii i innych przedmiotów osobistych, którym nadajemy dużą wartość. Dzięki temu, że welur to "oddychający" materiał można w nim przechowywać różnego typu drobiazgi bez obaw o nieprzyjemny zapach. Woreczki welurowe są bardzo przyjemne w dotyku oraz cechują się dużo większą wytrzymałością niż inne tkaniny o tradycyjnym splocie. Dlatego można w nich umieszczać drogocenne przedmioty bez obaw o ich uszkodzenie.
Welurowe woreczki to wyborna alternatywa do tradycyjnych i powszednich opakowań tekturowych. Dostępne w wielu kolorach i wymiarach z pewnością pozytywnie zaskoczą niejednego użytkownika. Zachęcamy Państwa do zakupy w naszym sklepie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 33.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | VVT-3040-WTX-012 |
| EAN | 5903003406464 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Worek welurowy 30 x 40 cm - biały
Tkanina: Welur, Rozmiar: 30x40 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta