1 szt. Worek jutowy 26 x 35 cm - czerwony
6,99zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - różowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
0,36zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - kolor złoty
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
0,64zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - turkusowe
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - czerwone
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Niewielkie, bardzo uniwersalne worki z eleganckiej juty w kolorze czerwony w rozmiarze 26 cm x 35 cm. Prezentowany pakiet składa się z 1 sztuki.
worki jutowe w naszej ofercie są produkowane z naturalnej lub syntetycznej juty, jednak niezależnie od rodzaju materiału, cechują się one wytrzymałą budową i charakterystycznym wyglądem - przypominają plecionkę ze sznurka. Juta posiada naturalną właściwość pochłaniania i oddawania wilgoci do otoczenia, dlatego zmienne warunki nie stanowią dla niej problemu.
worki jutowe w naszej ofercie dają szerokie pole wyboru, ponieważ wiele modeli jest specjalnie barwionych na wiele różnych kolorów. Tak bogaty wybór daje gwarancję satysfakcji i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 30.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | JUT-2635-RED-023 |
| EAN | 5903003406785 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Worek jutowy 26 x 35 cm - czerwony
Tkanina: Juta, Rozmiar: 26x35 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta