10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - srebrne
15,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 10x13 cm - 10 szt - z haftem lawendy i rustykalnym urokiem
53,49złOriginal price was: 53,49zł.42,79złCurrent price is: 42,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
4,28zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 16x22 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


5 szt. Woreczki z bawełny 16 x 22 cm z pojedynczym sznurkiem - naturalne, na prezenty
16,99złOriginal price was: 16,99zł.14,49złCurrent price is: 14,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
2,90zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Ciemnofioletowe woreczki z organzy 9 x 12 cm z prowansalskim motywem lawendy - 10 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


Haftowane woreczki a la lniane 9 x 12 cm na pachnące upominki, zestaw 10 szt.
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
3,60zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: JutaKolor: -20%


3 szt. Worki jutowe 22 x 30 cm - mix kolorów
15,69złOriginal price was: 15,69zł.12,59złCurrent price is: 12,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
4,20zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
Uniwersalny pakiet średnich worków z organzy w kolorze srebrnym o rozmiarze 22 cm x 30 cm to doskonały sposób na uniwersalne wyposażenie dodatkowe domu - zestaw zawiera aż 10 sztuk, dlatego zakup będzie służył Ci przez dłuższy czas zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował dodatkowego miejsca na rzeczy.
Worki z organzy pomogą w eleganckim zapakowaniu prezentów czy upominków, takich jak słodycze, kosmetyki i perfumy, uporządkują również wszelkie bibeloty, takie jak nici i guziki, nie pozwolą również na pogubienie Twojej cennej biżuterii - krótko mówiąc, okażą się one przydatne w każdym domu i w każdym miejscu, a ich zastosowanie jest ograniczone jedynie przez Twoją wyobraźnię!
Możemy również wykonać worki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 23.5 - 25.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-2230-SXX-211 |
| EAN | 5902565682019 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - srebrne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 22x30 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta