25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - różowe
13,59zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - zielone
16,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,66 zł / szt.0,66zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor:


5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - bordowe
12,99zł / op.
1 op. = 5 szt.2,60 zł / szt.2,60zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek jutowy 35 x 50 cm - naturalny jasny
10,39zł / op.
1 op. = 1 szt.10,39 zł / szt.10,39zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: OrganzaKolor:


5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - Boże Narodzenie
18,99zł / op.
1 op. = 5 szt.3,80 zł / szt.3,80zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Zestaw małych, ale bardzo praktycznych woreczków z tkaniny organza, określanych również jako torebki szyfonowe. Oferowana całość dotyczy zestawu 25 sztuk w różowym kolorze, zaś wymiary pojedynczego woreczka wynoszą 9 cm x 12 cm.
Organza to półprzezroczysta tkanina o bardzo zwiewnej strukturze, która nie tylko elegancko się prezentuje, ale również jest wbrew pozorom bardzo solidna. Woreczki wykonane z organzy są zatem praktycznym sposobem na przechowywanie niewielkich przedmiotów przez długi czas.
Ten zestaw jest perfekcyjnym wyborem, jeśli szukamy sposobu na składowanie dużej ilości małych rzeczy, jak np. monety czy guziki - woreczki z organzy o wymiarach 9 cm x 12 cm doskonale podołają takiemu zadaniu, zaś wkładając do środka przyjemne aromaty można stworzyć oryginalne woreczki zapachowe lub pachnące woreczki do szafy.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 9 cm |
| Okazja | Walentynki |
| Wysokość * | 12 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 8 - 8.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0912-PKX-071 |
| EAN | 5902565680824 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - różowe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 9x12 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta