25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - bordowe
13,59zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -27%


7 szt. Worki à la lniane 30 x 40 cm z nadrukiem - kolorowanka z mazakami
94,99złOriginal price was: 94,99zł.69,39złCurrent price is: 69,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
9,91zł / szt.1 op. = 7 szt. -
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - oliwkowe
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,19złCurrent price is: 9,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
0,37zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - czerwone
15,99złOriginal price was: 15,99zł.12,79złCurrent price is: 12,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
2,56zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -29%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - zielone
11,29złOriginal price was: 11,29zł.7,99złCurrent price is: 7,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
0,32zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -4%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - fioletowe ciemne
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,98złCurrent price is: 10,98zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
0,44zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Zestaw niedużych woreczków z organzy o wymiarach 9 cm x 12 cm w kolorze bordowym. Ten praktyczny pakiet zawiera w sobie 25 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup wystarczy na dłuższy czas.
Woreczki z organzy (określane również jako sakiewki z organzy) to doskonały sposób na zapakowanie zarówno niewielkich przedmiotów, jak i licznych bibelotów. Solidna struktura organzy gwarantuje bezpieczne przechowywanie, zaś jej przezroczystość sprawia, że nie będzie konieczne wielominutowe szukanie konkretnej paczki - zamiast tego spakowane przedmioty będą widoczne już na pierwszy rzut oka!
Te niewielkie woreczki z organzy są wielofunkcyjne: doskonale sprawdzą się nie tylko jako przechowalnia małych przedmiotów, ale również źródło przyjemnych zapachów - można w nich schować np. suszone kwiaty czy specjalne kulki zapachowe, a także wiele innych rzeczy!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 9 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 12 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 8 - 8.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0912-BGX-061 |
| EAN | 5902565680749 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - bordowe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 9x12 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta