25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - złote
11,99zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: WelurKolor:


10 szt. Woreczki welurowe 13 x 18 cm - czerwone
23,99zł / op.
1 op. = 10 szt.2,40 zł / szt.2,40zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - oliwkowe
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.0,46 zł / szt.0,46zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


À la lniany worek z nadrukiem 22 x 30 - czerwona krata
3,99zł / op.
1 op. = 1 szt.3,99 zł / szt.3,99zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor:


Kalendarz Adwentowy, zestaw 24 szt. Woreczki ze 100% bawełny, 10 x 13 cm + dodatki bożonarodzeniowe
99,99zł / op.
1 op. = 1 szt.99,99 zł / szt.99,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


5 szt. Woreczki à la lniane 15 x 20 cm z nadrukiem - Hangover kit
15,79zł / op.
1 op. = 5 szt.3,16 zł / szt.3,16zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Zestaw niedużych woreczków z organzy o wymiarach 8 cm x 10 cm w kolorze złotym. Ten praktyczny pakiet zawiera w sobie 25 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup wystarczy na dłuższy czas.
Woreczki z organzy (określane również jako sakiewki z organzy) to doskonały sposób na zapakowanie zarówno niewielkich przedmiotów, jak i licznych bibelotów. Solidna struktura organzy gwarantuje bezpieczne przechowywanie, zaś jej przezroczystość sprawia, że nie będzie konieczne wielominutowe szukanie konkretnej paczki - zamiast tego spakowane przedmioty będą widoczne już na pierwszy rzut oka!
Te niewielkie woreczki z organzy są wielofunkcyjne: doskonale sprawdzą się nie tylko jako przechowalnia małych przedmiotów, ale również źródło przyjemnych zapachów - można w nich schować np. suszone kwiaty czy specjalne kulki zapachowe, a także wiele innych rzeczy!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6,5 - 7 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0810-GXX-511 |
| EAN | 5902565680589 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - złote
Tkanina: Organza, Rozmiar: 8x10 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.
















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta